Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyulladt szemre milyen szemcse...

Gyulladt szemre milyen szemcseppet vegyek?

Figyelt kérdés
Naponta hegesztek, (az a munkám)már mindent kipróbáltam, nyers, reszelt krumpli, körömvirágos-kamillás borogatás, stb. Különböző szemcseppek közül melyik a leghatékonyabb,recept nélkül?
2013. nov. 22. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Oculoheel.
2013. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Visine termékcsaládnak nagyon jók a szemcseppjei, van belőle kissé zselés állagú, műanyag osztott ampullás - ami kifejezetten igénybe vett szem nyugtatására van. Régebben használtam és nekem hatásosan nyugtatta a szemem.
2013. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, utolsó, én Visine-t nem használnék, huzamosabban tuti nem. Nem véletlenül, nekem szemorvos is azt mondta, hogy ők sem ajánlják. Kérdező, homeopátiás szemcseppet próbáltál már? Nekem egyszer valami Euphrasia(?) nevűt ajánlottak allergia miatt gyulladt szemre, de végül a normál szemcseppem, amit szemszárazság ellen használok (Refresh) is elég volt.
2013. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is az OCCULOHEEL nevű homeopátiás szemcseppet használnám. Ez egy komplexum és tartalmazza pl. a fent említett Euphrasiát is! (Ezt naponta akár 10-szer is becseppentheted. Nem lesz mellékhatása, mint a hagyományosaknak!)

És kipróbálhatnád, milyen védőszemüvegben dolgozni.

(Ha nagyok a sérüléseid, emellett szopogathatsz még /éhgyomorra/ TRAUMEEL tablettát is, naponta min. 1-et.)

2013. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sima gyógyszertárban kapható Naturland-os borviz...csodákat tesz...vagy szemvidítófű tea(Herbaria)is nagyon jó.Mind kettövel borogatni kell...A szemcseppektől engem is óvott a szemész.
2013. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Patikában azért vannak ott a gyógyszerészek, asszisztensek, hogy ezt elmondják.
2013. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs harmadik, de én akkor is Visine-t használok... Nem hiszek a homeopátiában.

Kérdező: érdeklődj a gyógyszertárban, lehet hogy egy egyszerű műkönny is megoldja a problémád (Oculogutta viscosa).

2013. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!