Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nő létemre rettenetesen...

Nő létemre rettenetesen izzadok. Van erre valami alter gyógymód?

Figyelt kérdés
kamasz korom óta így van.kipróbáltam már az összes izzadásgátlót,de semmi nem segít.sajnos a szagon se javítottak,csak átmenetileg.nagyon zavar meggátol a mindennapokban főleg nyáron.minden ötletet szívesen fogadok!
2013. aug. 6. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Solutio antisudoricát is próbáltad?

Én 130 kg voltam, pajzsmirigyemmel voltak gondok, tehát a betegség és a súly miatt is izzadtam... Alig mertem utcára menni.

1 hét mindennapi használt után nem izzadtam, csak ha sportoltam!:)


Most sem izzadok, pedig baromi meleg van.

2013. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gyógyszertárban lehet kapni?kb milyen árban van?
2013. aug. 6. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Kb 500 ft. Egy üvegcse, de én először kiöntöttem a felét és felhígítottam vízzel 1:1 arányban.

A túl tömény a barátnőmnek szétmarta a hónalját.

2013. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért közölném, hogy a solutio antisudorica alumínium-klorid töményen, ami ugyanaz, mint az alumíniumos izzadásgátló dezodorok, csak sokkal durvább. Azon az elven működnek, hogy az alumínium eltömíti a pórusokat, amiken keresztül izzadsz és ez rendszeresen és hosszabb távon irtóra nem egészséges ám. Sima út a mellrákhoz, például, ezzel kapcsolatban vannak tanulmányok is.

Én is izzadós voltam/vagyok, de én inkább amellett voksolok, hogy büdös ne legyek, de jöjjön ki, aminek ki kell jönnie. Én konkrétan az Alverde körömvirágos deóját használom már évek óta, előtte próbálkoztam szilárd dezodorral a Lushból, de az nekem kevésbé vált be. Plusz amikor tudom, hogy meg fogok izzadni, nem veszek fel olyan ruhát, amin meglátszik, ha elmegyek valahova.

2013. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne annyi alumínium, ami mellrákot okozhatna. Ha valaki napi többször használná töményen, akkor azt mondom, hogy lehetséges. De így, ilyen formában nem.
2013. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Különben tényleges, hiteles források nincsenek arról, hogy valóban mellrákot okoz-e az alumínium.

Nőgyógyászaton dolgozom, konferenciákon is részt veszek, szinte minden 2-on ez a téma. Soha nem jutnak semmire, mert nincs bizonyíték, így marad egy kis félelem és találgatás. Na meg persze a pletyka...

2013. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!