Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Wc problémák nagyon megijedtem?

Wc problémák nagyon megijedtem?

Figyelt kérdés
Elmentem wc re és nehezen kakiltam rásegítettem kéz+wc papír amikor töröltem véres volt.nagyon megijedtem
2013. aug. 1. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nehezen megy, és túl vastag, akkor bizony szakadnak ott a dolgok... ebből lesz az aranyér... egyél több rostosat, és fogyassz több vizet minden 20 kilódra jusson 1-1.5 liter naponta...
2013. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Legfontosabbat kihagytam a kérdést : Lehet bajom?
2013. aug. 1. 23:32
 3/11 A kérdező kommentje:
NEE :'''( az arany eret h előzhetem meg? ha számít lány vagyok és havi...
2013. aug. 1. 23:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Velem is fordult már ilyen elő néhányszor, nem sokszor, de volt rá példa. Én nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, nincs semmi bajom, sem aranyerem. Ha ez nem általános, akkor szerintem annyira nem kell aggódni.
2013. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha holnap reggel megnézem hogy el-e múlt már akkor semmi gond sincs?
2013. aug. 1. 23:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddigi válaszokat nagyon köszönöm
2013. aug. 1. 23:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel dudort, akkor nincs semmi baj, és tényleg egyél több rostos ételt és igyál sok vizet, hogy minél könnyebb legyen.
2013. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Holnap első dolgom az lesz h ezeket intézem a mozgás is segít?
2013. aug. 1. 23:56
 9/11 A kérdező kommentje:
Holnap első dolgom az lesz h ezeket intézem a mozgás is segít?am nem szoktam fogdosni odalenn de megfogom érezni h probléma lenne?
2013. aug. 1. 23:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Máskor ne kézzel segíts rá, hanem legyen otthon Glicerin kúp, ilyenkor feldugsz egyet és 5 percen belül meglesz az erős inger és kijön minden.

Lehet, hogy kicsit berepedt a végbeled a kemény széklettől és attól vérzett, vegyél Reparon krémet és azzal kenegesd. Nekem is volt már ilyen, azóta van otthon kúpom, de szerencsére csak ritkán van rá szükségem.

Igyál sok folyadékot, egyél sok gyümölcsöt, főzelékeket, lágyabb lesz a székleted.

2013. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!