Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek jó lehet?

Szerintetek jó lehet?

Figyelt kérdés
Elég idegeskedős,dolgokra rágörcsölős típus vagyok. Ilyenkor megy a hasam. Lesz nem sokára egy esemény, ami fontos és nagy kihívást jelent a számomra. A széntabletta eddig jó megoldás volt, de már elég nagy mennyiségben kell bevennem hogy hasson, nem bízok már benne. Immodium megoldás lehet, egyszer kétszer? Azt halottam nagyon jó hasfogó. És mivel nem vírusos hasmenésről van szó, hanem szimplán akut, idegességből adódó.. így talán beválhat?!
2013. júl. 2. 00:56
 1/5 anonim válasza:
Szia. Ugyan ebben a cipőben járok mint te. A szén tabletta tényleg nem megoldás viszont az immodium nagyon jó.Nekem mindig beválik.Nyugodtan próbáld ki használni fog :) 19/L
2013. júl. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó tudni hogy nem vagyok ezzel egyedül. Néha már az őrületbe kerget ez az egész. Köszönöm a válaszod, biztosan veszek egyet a közel jövőben. Még annyit leírnál nekem hogy tapasztalataid szerint mennyi idő alatt hat?
2013. júl. 2. 03:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, vegyél nyugodtan. Ha nem vírus,baktérium miatt van a hasmenésed rövid ideig nyugodtan szedheted. A hasfogók tulajdonképpen ilyenre vannak kitalálva.
2013. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első vagyok :) Nekem ha megy a hasam beveszem és maximum 2 óra alatt abba is marad. :) remélem neked is beválik és tudtam segíteni :)
2013. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) én is bízom benne!
2013. júl. 2. 21:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!