Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fáj az akupunktúra? Milyen...

Fáj az akupunktúra? Milyen érzés ha teleszúrkálnak tűvel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Annyira sem fáj, mint egy szúnyogcsípés. A tűk mennyiségét (szerintem) az akupunktőr módszere határozza meg. Több helyen voltam és a legprofibb az volt, hgy az előzetes tesztek alapjn csak egy tűszúrást kaptam, de olyan eredménnyel, hogy az eredményessége messze túlszárnyalta az addigi összes kezelést.
2013. máj. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. A megfelelő helyekre szúrva,szinte semmit nem lehet érezni. Gondolom,ez attól lehet,h ott kevesebb érző idegszál fut.
2013. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem már csinálták és éppen hogy azokra a pontokra szúrják ahol legjobban fáj.
2013. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálták és nem fájt,mégis hatásos volt!
2013. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na most akkor oda ahol legjobban vagy ahol legkevésbé fáj?
2013. máj. 31. 13:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor beszúrták akkor fájt


nagyon érzékeny pontokra szúrták


de túl sok pénzt ne fizess ezért mert átmenetileg lehet hogy használ de aztán vissza jön. Persze attól függ mit akarsz gyógyítani

2013. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nyombélfekély miatt kaptam 25 éve. A kezelés elején fájt egy kicsit,amikor szúrták,de ahogy javult az állapotom egyre kevésbé éreztem. És érdemes kipróbálni,lekopogom,azóta semmi bajom.
2013. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából én nem nagyon akarom ezt, csak a szüleim, mert rossz a szemem, és van valami akupunktúra ami segít elvileg. Apám barátjának legalábbis bevált. Mindig rendőr akart lenni, csak rossz volt a szeme, így nem lehetett zsaru. Elment erre a kezelésre párszor és teljesen jó lett a látása. Most rendőr apámmal együtt. Én nem nagyon hiszek ezekben, de neki segített. De egyáltalán ilyenkor hova szúrják a tűket?
2013. jún. 1. 02:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig érdemes megpróbálni! A hitről pedig annyit,h konkrétan tudom,h versenylovakat is gyógyítanak így. Márpedig náluk hitről nem lehet beszélni.

Mi,modern emberek elutasítjuk az ilyen dolgokat,pedig évszázadok(évezredek)óta bizonyítottak.

2013. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mióta Németországban kimutatták az egész meridiánrendszert és az akupunktúrás pontokat (radioaktiv izotóppal jelzett kontrasztanyaggal), tudni lehet, hogy az akupunktúrás pontokban sem idegszál nem fut, sem pedig vérér. Így ha teljesen jó helyre szúrják az nem vérzik és nem fáj. Természetesen használhat mérsékeltebben akkor is ha nem teljesen a pontba szúrják, viszont akkor fájhat és vérezhet.
2013. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!