Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért van az, hogy kizárólag...

Miért van az, hogy kizárólag az édeset kívánom és szinte csak az édes esik jól?

Figyelt kérdés

Sósat, savanyút szinte alig bírom megenni :-( Zöldség és hús sem esik jól. Maximum sajtos melegszendvics... Régebben vegetáriánus voltam, csak a zöldségeket imádtam. Akkoriban is szerettem az édeset, de hetekig kibírtam, hogy nem ettem egy szelet csokit sem. Most pedig csak és kizárólag az édesre vágyom... Hogyan tudnám megfordítani a dolgot? A hús még annyira nem is bánt, de hogy az imádott zöldségeimet nem bírom megenni az nagyon bánt.


Egészségem megkívánná, hogy zöldségeket helyezzem előtérbe (kevéske gyümölcs és édesség egyáltalán nem)


nagyon várom a válaszokat, hátha valakinek van egy jó ötlete.


(ma is már megettem egy Norbi update rudit, egy balaton szeletet, egy kis étcsokit, és diétás kekszet és nem esne nehezemre folytatni)


2013. máj. 25. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
és e mellett mit ettél ma rendes kaját?
2013. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, hát menj orvoshoz/dietetikushoz. Először is az étrended csak így leírás alapján is rémisztő és lehet, hogy már olyan károsodást okoztál magadnak amit kezelni kell- a beled jól szét lehet verve ezért nem tudsz már normálisat enni. Nameg alapból is éhezel, minőségileg és mennyiségileg is.

Ez nem normális kaja, miközben egy vegetáriánusnak nagyon kéne figyleni arra, hogy mit eszik, mert különben belebetegedhet. Teszem azt mondjuk mért nem tudod, hogy az a Nori meg diétás sz@rok édesítőszert tartalmaznak, ami lenyomja a vércukrot és éhségérzetet okoz? Az édesség kívánás amúgy energiahiányra utal, nyilván, mert édesítőszer fullon, cukor nulla, akkor lepődnék meg ha nem így volna.

2013. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a bélgombáid átvették feletted az irányítást. Azokat kéne kiírtanod.
2013. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!