Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használ valaki Bionette...

Használ valaki Bionette allergia elleni fényterápiát?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata a fenti eszközről. Valóban hatásos szénanáthára?
2013. ápr. 21. 21:07
 1/1 afer ***** válasza:
Az idén vettem egy ilyen készüléket. 15 ezerbe került. Nagyon hittem benne, hogy működni fog, mert az a doktor úr a videóban elég meggyőzően demonstrálta az allergiás tüneteinek elmúlását. Ráadásul egyetlen kezelés kellett neki. Ilyen előzmények után én is kipróbáltam. 10 napja használom. Tapasztalatom a következő: az orrom sajnos ugyanúgy folyik, a szemem is ugyanúgy viszket, a torkom ugyanúgy fáj. Talán az orrdugulásnál mutatkozik némi javulás. Szóval kár volt megvenni. A gyógyszerekkel ennél jobb eredményt tudok elérni és olcsóbban is megúszom.
2019. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!