Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vérzik a ujjam mit tegyek?

Vérzik a ujjam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb.1 és fél hete megégettem az ujjam,és amikor kipukkadt és alatta volt a 'hús' akkor felsértettem véletlenül.Már varas volt meg minden,de ma elkezdett viszketni és megvakartam..hát ez nem sült el jól mivel lekaptam a vart és elég durván vérzik..folyton cserélem a ragtapaszt olyan 10-15 percenként,mert mindig látom hogy a ragtapasz két 'végén' jön ki a vér.Elég kicsi a seb és nem tudom hogy hogy vérezhet ez ennyire.Olyan fél vagy háromnegyed órája vérzik.

15/L



2013. ápr. 20. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy mit tudnék tenni hogy elálljon a vérzés???
2013. ápr. 20. 20:58
 2/4 anonim ***** válasza:
sózd meg kicsit az összehúza.Kicsit fáj de hatásos...
2013. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nyomókötés de ne nagyon szorosra , esetleg só de ez elég fájdalmas de összehúzza a sebet.
2013. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!! rakok rá nyomókötést,és hát lehet megpróbálom azt a sós dolgot(bár elég durvának hangzik :))
2013. ápr. 20. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!