Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (most is...

Mit csináljak? (most is vérzik az ujjam)

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy rágom a körmöm és a körömágyam.De valamiért mostanában már addig rágom a körmöm ameddig csak tudom és a körömágyamat meg amíg nem vérzik (van mikor utána is ) ezzel az a nagy baj ,hogy nem is veszem észre mikor rágom csak amikor már hiányzik az ujjamból egy aprócska darab. :S (googliztam már de semmi olyat nem találtam ami jó lenne)
2011. jún. 22. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
IIIIIIIiii,de ronda lehet:(.bocsi,barátnőm is ilyen,ha már a körme elfogyott,akkor a bőrét rágja,és vérzésig,ennek pszichologiai(bocsi ha rosszul irtam) okai vannak,ő most műkörmöt rakatott,14 éves.és most nem rágja
2011. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát tényleg gusztustalan :( az a baj h nekem anyu se apu nem engedik ,hogy műkörmöm legyen.

(13/L)

2011. jún. 22. 18:54
 3/6 A kérdező kommentje:
de szerintem még a műkörmöt is rágnám (amúgy én is ebben a sorrendben előbb köröm utána bőr)
2011. jún. 22. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
és ha kifestenéd,vagy valami?vagy valami olyanba mártanád amit utálsz? de komolyan,utáld a hagymát,kicsit behagymázod.és elég 2 napig nem rágni,és utánamár csak kicsit elenállni.de a véres ujjadba kellemetlen ha kifested vagy hagymát nyomsz rá.de akkor pszhiologus:( más nincs
2011. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem festem mert azt is lerágom :S :$ :( sajnos az íz nem tart vissza
2011. jún. 22. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak erre a gyógyszertárban ilyen kis fiolában olyasmi mint a körömlakk de csak egy kis lé amit rákensz a körmödre és olyan szörnyű íze van hogy reflexből kiveszed a szádból az ujjad. Egyébként nagyon csúnya szokás. Ha leakarsz róla szokni le is tudsz.
2011. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!