Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egy orvos megtudná mondani,...

Egy orvos megtudná mondani, hogy milyen hülyeségeket állít ez a pali?


2013. ápr. 3. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:

vannak ilyen elméletek csak nincs bebizonyítva, azon felül hogy a rákkockázatot eleve csökkenthetjük egészséges, mozgásban gazdag életmóddal, és a cigi, pia stb elkerülésével.

a lúgosítás meg azért hülyeség, mert a szervezet fix PH-jú, tök mindegy mit eszel, a gyomrod lehet más, de ennyi.

2013. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor minden rákbeteg meggyógyulna! Arra jó, hogy a betegektől sok pénzt szedjenek ki, semmi haszon fejében.
2013. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, neki is van egy gyógyszercég a háta mögött, aki gyártja a Dr. Coldwell féle C-vitamint és ez neki nagyon jó üzlet.
2013. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amikor olyat állít valaki hogy némelyik perceken belül meggyógyul azt tovább nem kell hallgatni.A lúgosítás már az elmebetegség szintjén van! Ugyanis az emberi élet a legalsó szinten a mitokondriumok szintjén működteti az ún citrátkört ami közismert hisz Krebs és Szent-Györgyi Albert is kutatta.A citrátkör látja el a sejteket tápanyaggal az életműködéshez! Tessék megnézni savak forognak körbe körbe enélkül nincs sejtélet!


[link]

2013. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is gondoltam, hogy hülyeség, de a kérdésem az volt, hogy az elhangzottakból pontosan melyik rész a hülyeség tételesen
2013. ápr. 3. 11:55
 6/9 anonim ***** válasza:
A citromsav-cikluson túl nem hiába vannak a testben fehérjepufferek, amik már ezrednyi ph eltérésre is működésbe lépnek és szabályozzák a test ph-ját. A nemiszervek és a gyomor ph-ja erősen savas, ezen változtatni nem lehet, a test phja állandó. Ha nem, az betegségre utal.
2013. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel én vegyész vagyok az egyik legnagyobb hülyeség amit ez az álorvos állít hogy a természetes növényből kivont C vitamin az jó a szintetikus pedig hatástalan!Ilyet csak egy totális kémiai analfabéta állíthat! Mert szintetizálni annyi mint összehozni, és az élő szervzetek százezrével szintetizálnak vegyületeket épp a citrátkör is.Ami vegyileg meg van csinálva az az a vegyület és nem más! És annak a hatása is ugyanaz!Ezen az alapon a szintetikus penicillin nem hatna holott naponta százezreket gyógyít meg!De millió vegyület van!
2013. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A vitaminos részt nemtudom, szerintem ha pl a szintetik aszkorbinsavhoz adnak mellé flavonoidokat, akkor lehet talán az is jó. Lehet ezt hagyták ki, mikor arra gondoltak hogy a vegyi az nem jó...


Azonban a többi az mind úgy van ahogy mondja. És végre egy videóban ilyen szépen össze van foglalva. Nézz utána!

2013. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abba azért bele kellene gondolnotok, hogy az orvos mennyi pénzt kap, ha kiír egy kemoterápiát. És a gyógyszereknek se véletlenül van annyi mellékhatása. Honnan tudjátok, hogy nem működik, ha ki se próbáltátok? Az orvosoknak nem érdeke azt mondani, hogy működik.
2014. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!