Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismeri valaki Dr. Pálus...

Ismeri valaki Dr. Pálus Attilát? (csontkovács)

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék tapasztalatokra...köszönöm :)
2013. márc. 6. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Google > Dr. Pálus Attila (csontkovács)
2013. márc. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Ő hivatalosan is a nagy mágus " Kovács (táltos) András" tanítványa. Nem tudni, milyen doktor is ő.

Nyilvánvalóan szélhámos.

2013. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazából ezek nem is válaszok, legalábbis nem a kérdésemre :)

Első válaszolónak: nekem is ez volt az első dolgom, de mivel ott semmi használható info nem volt, ezért tettem fel itt a kérdésemet!!!! (úgy tűnik itt sem lettem okosabb:))

Második válaszoló: Ha nem ismered miből gondolod, hogy szélhámos???? Vagy te mindenkinél így nyitsz? :)

2013. márc. 7. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Táltosoknál igen. Szakemberekhez van bizalmam. Sok embert láttam akiket a "táltosok" tettek tönkre. Jobb esetben egy kisebb vagyonért nem segítettek semmiben.
2013. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értelek! Nekem csontkovács kell! :)
2013. márc. 8. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Lelked rajta.

Azért hadd javasoljam: www.manualismedicina.hu

Itt legalább államilag elismert végzettséggel vannak szakik.

2013. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ennyi erővel a 2. válaszolóról én is állíthatnám, hogy hazug :)

Táltos iskola tanítványokhoz nagyobb bizalommal fordulhatsz mint ú.n. szakikhoz. Én már voltam náluk ők tudnak valamit, igaz nincs hétpecsétes dokumentumuk de hát van aki gyógyulna van aki papírozik :)

2013. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ismerem. Voltam nála. Többször. Rendesen kilazít, átmozgat, helyretesz - gyógyít. Megbízható!
2014. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltam nála én is nála a derékfájásommal és rendbejöttem. Nagyon ügyes.
2019. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kérdés már elég régi, de úgy gondolom ha már belefutottam akkor leírom én is a véleményem. Attila nélkül valószínűleg már tolószékben lennék! Hálás vagyok, hogy megismerhettem és hogy ennyi embernek segít a mai napig! Úgy gondolom te sem vagy olyan ostoba, hogy ingyen dolgozz... Vagy, ha igen, akkor valaki nagyon jól jár veled... Úgy véleményt alkotni valakiről, hogy azzal sincs tisztában az illető, hogy kiről ír, pedig az ő bizonyítványa.
2021. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!