Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valami tuti házi praktikát...

Van valami tuti házi praktikátok vagy tippetek allergia ellen?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja, hogy elkezdődött a "szezonom" de ez így nem élet... szedek gyógyszert, (Aerius-t) meg használok szemcseppet, meg Nasivin orrcseppet. Csak ugye ezzel az orrcseppel az a baj, hogy nem szabad sokáig használni mert szétmarja az ember orrát... Viszont a többit meg nagyon szeretem, mert egy tudja 10 perc alatt kipucolni az orromat. Használnom meg muszáj mert egyszerűen nem kapok levegőt. :S Bármilyen tipp érdekelne.

Köszi


2009. szept. 5. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is Aeriust szedtem, de mivel attól csak rosszabb volt, már 2 hónapja nem szedem. Pedig pont onnantól kezdett el elvileg erősebb lenni. A kecsketej nekem egy időben bejött. Meg a zyrtec annak idején (3 éve) nekem nagyon bevállt! Lehet butaság, de az orrodra meg ammóniát kell szagolni. Vagy mentolosan enni/inni/szagolni!


14/L

2009. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és febr-okt-ig tart az allergiám....
2009. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha teheted akkor vegyel Tibeti so lampat, vagy mecsest estere. Levegoszurok,...de ezek csak nyilvan otthni hasznalatra. Viszont az Alha 20C es a Conco kapszula egyuttes ereje nekem tuti. Azota semmi. Draga de megeri mert jo. Nincs mellekhatasa, mert taplaleknovenyek kombinacioja. Keress valakit aki foglalkozik ezzel, de redelhetsz on-line is. Sunrider.com aztan valaszd M.o.-ot. Igy egyenesen a cegtol rendelsz. Nincs duma, meg semmi reklam. Remelem nalad is bevalik.
2009. szept. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is szenvedek allergiában, és még a gyerekorvosom azt mondta hogy szedjek Kálciumot. Mivel nem csak a csontoknak jó, hanem az immunrendszert is erősíti. Minden nap 1 tabletta.

De volt hogy én is Aerust vagy Erolint szedtem, mindakettőnek ugyanaz a hatása.

Szerintem próbáld ki csak a Kalciumot.

Én is szedem, és nincsen bajom.

2010. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!