Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Akupunktúrás kérdés?

Akupunktúrás kérdés?

Figyelt kérdés

Elég stresszes vagyok, és olvastam, hogy a fülben rengeteg akupunktúrás pont van, többek között stressz-re is van ott pont. Másik pedig, hogy imádom a fülbevalókat, 16 van már, tehát nem akadályozna ebben, tehát a kérdésem:


Nem tudjátok, hogy ha akupunktúrás ponton szúratom át piercerrel a fülemet, akkor ugyan úgy hat? Mármint onnantól azon a ponton fülbevalóm lesz ott.


A Tragusomba van, mióta ott van, fogytam 8 kilót 1 év alatt, pedig semmi extrát nem csináltam. A tragus (fülpöcök) állítólag az éhségen tud változtatni akupunktúrás pontként. Mert ha ennek köze van hozzá, akkor szúratnék még néhányat.


2012. dec. 30. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a kínai klinikára, ott elmagyarázzák.
2012. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el fülakupunktúrás addiktológushoz. Én tudok ajánlani, ő elmondja hogy valóban a fülpöcökkel van-e összefüggésben a fogyásod vagy más okai vannak. Amúgy a fülakupunktúrával lehet fogyni, kevesen tudják, de hatékony. Sőt úgy, hogy vissza sem jön a leadott súly!
2013. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is egy jó fülakupunktúrás addiktológust keresek, tudnál ajánlani egy megbízhatót?
2013. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Budapest, XII. kerület, Tóth Éva, itt tudsz időpontot foglalni: 06 1 769 0711
2013. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!