Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jár/járt innen valaki akupunkt...

Jár/járt innen valaki akupunktúrás kezelésre? Segítene nekem pár kérdésben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 09:55
 1/3 babigabi ***** válasza:
En mar voltam, szenanathamat gyogyittatni. sikerült, de minden evben szezon elött meg kell ismetelnem.
2012. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Newmi1 ***** válasza:
Én is jártam akupunktúrás kezelésekre, ide www.kinaiorvos.hu 2 évig, aztán máshol még félévig. Mit szeretnél tudni?
2013. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem most, nemrég volt szerencsém kipróbálni egy kedvezményes kezelést, miután bérletet is vásároltam, mert annyira hasznos volt. Több ismerősöm is azt tanácsolta, hogy csak jó szakemberhez érdemes járni. Mivel többen ajánlották Tóth Évát ezért Őt kerestem fel. Kifogástalan környezetben dolgozik, igényes a munkájára.

Még elég friss az élmény, úgyhogy csak kérdezz bátran!

2013. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!