Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Voltál már iszappakoláson?

Voltál már iszappakoláson?

Figyelt kérdés

Ha igen, orvosi rendelvény volt-e, vagy egyénileg, egy fürdőzés keretén belül?

Teljes test pakolás volt, netán "kádfürdő", vagy részleges?

Hogy zajlik egy ilyen kezelés (fürdőruhában, meztelenül, férfi személyzettel, vagy nőivel, esetleg nemenként eltérő személyezettel, stb.)?

Mennyi ideig tartott a kezelés?

Milyen érzés volt amikor elkezdték (zavarban voltál-e, kellemes volt, vagy kellemetlen), közben, és amikor leszedték rólad az iszapot?

A kezelés után a kezelőhelységben van tisztálkodási lehetőség, vagy messzire kell menni?

Te magadnak mosod le az iszapot, vagy a kezelőszemélyzet mosdat le?

Egyszóval, hogy zajlik egy ilyen kezelés; illetve milyen problémával írták ki,amennyiben orvosi rendelvény volt; hány kezelést kaptál és hogy érzed, használt-e bármit is?

Lehetőleg csak komoly, és saját, vagy közeli hozzátartozó tapasztalatán alapuló választ várok.



2012. dec. 7. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én gyógymasszőr vagyok, a képzésünk része volt az iszappakolás, amit rajtam mutattak be a csoporttársaimnak. Fürdőnadrágban voltam, a zuhanyozó rögtön ott van az ágy mellett, és természetesen nem volt benne semmi fájdalmas. Lefekszel, rád teszik az iszapot, betakarnak, fekszel, kitakarnak, zuhanyozol, ennyi. Nem hiszem, hogy nemenként eltérő személyzet lenne hozzá, mint ahogy az orvosnál sincs, az van, aki jut, többnyire nők dolgoznak ott, de ez egy egészségügyi szolgáltatás, tehát úgy is kell rá tekinteni.
2012. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
helyett: természetesen nem volt benne semmi kellemetlen, ezt akartam írni.
2012. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Még élek.
2013. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!