Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 5 éve lejárt, bontott Béres...

Bemapoe kérdése:

5 éve lejárt, bontott Béres cseppet beszedhetek?

Figyelt kérdés
Kaptam nagymamámtól egy üveg bontott Béres cseppet. Azt írja a csomagolás, hogy 2007-ben lejárt a szavatossága. Van benne olyan anyag, ami káros lehet ilyen távból lebomolva? Kockáztatok, ha beszedem?

2012. dec. 3. 10:37
 1/6 anonim válasza:
??? biztos nem venném be! Egy ezres miatt( kb annyiba kerül egy doboz) nem kockáztatnék!
2012. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedd be .
2012. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Takács Jánosné ***** válasza:
Én sem venném be de még borogatásnak még jó, pl, zúzódások felületi horzsolásra kiváló.
2012. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen. Ez már túlzás. Orvos ismerős szerint a legtöbb ilyen készítményt a lejárat után fél évig még lehet használni. (Komolyabbat csak a lejáratig - pl. szívgyógyszer, inzulin stb.)


De 5 év, és ráadásul bontott is, ez már kidobós szerintem.


Amúgy milyen borogatásnak jó egy gyomorból felszívódó asványianyag-készítmény?!

2012. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Horzsolásra, vagyis nyílt sebre pláne nem tennék 5 éve nyitva lévő Béres cseppet. A friss sem segít rajta, de ebben akár el is szaporodhatott valami baktérium, aztán jól begyullad a seb...
2012. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont növényi tápnak még jó lehet.
2013. okt. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!