Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Béres cseppről milyen vélemény...

Béres cseppről milyen véleményed van?

Figyelt kérdés
Drága "gyógyszer" mert annak van minősitve,van akinek a gyora fáj vanakinek a feje fáj tőle,sokan azt mondják hizlal.Szinte már minden Béres/Béres csepp,Béres porc erő stb/ miböl készül ez hogy mindenre jó?Kérdezem kell még orvos?
2012. márc. 31. 11:17
 1/2 Enting válasza:

A Béres Csepp plusz nekem remekül megszüntette a vashiányomat. A hízlalós tévhit azért kering róla, mert a vashiány étvágytalanságot, ezáltal súlyvesztést okozhat, és ha ez megszűnik, nyilván hízik az ember, de ez esetben a normális étvágy és az egészséges súly áll vissza. Én ilyesmit nem éreztem.

Személy szerint nekem nagyon jót tett, semmilyen mellékhatást nem éreztem azon kívül, hogy amikor elkezdtem szedni, 2 hetet késett a menstruációm, ez gondolom a vérképzéssel lehetett összefüggésben. Egyébként semmi különös nincs benne, ásványi anyagokból áll, amiket, ha nagyon odafigyelsz, a táplálkozással is be tudsz vinni. Ha viszont nem szeretnél kazalnyi zöldséget megenni, akkor egyszerűbb a Béres Csepp, illetve olyan speciális esetben, ha pl. lábadozol, valami miatt nem tudsz rendesen táplálkozni (időseknél, gyerekeknél előfordul), egyhangúan étkezel (télen pl, vagy menzán és gyorséttermi koszton élő fiatalok), hiány lép fel vmilyen nyomelemből... A testvérem a terhessége alatt szedte, biztosan hozzájárult a baba egészségéhez is.

Nem jó mindenre, de általában nem árt, mert pl vasból a nők és a gyerekek elég nagy részének nem jut elég, csak éppen nem is tudják, mert az orvos sem nézi.

2012. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsi lehet hülye kérdés lesz de aki vashiányos annál nem úgy jelentkezik hogy állandóan fáradtnak érzi magát akár mennyit is alszik meg ilyenek...?? Mert nálam ez van és azt mondták rá h vashiányos vagyok :/ De viszont az étvágyammal semmi gond nincs :D úgy, hogy vmi mástól lehet nem? :D
2012. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!