Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ajánlanátok nekem valamit...

Ajánlanátok nekem valamit frontérzékenységre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre nincsen medicina. Hallgasd a rádióban a meteorológiai jelentést, ott általában kitérnek, hogy milyen front várható, a közeli napokban. Amennyiben te érzékenyebb vagy valamelyikre, legyen nálad a megfelelő gyógyszer.
2012. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Azt olvastam valahol hogy a citromfű teától elmúlt valakinek a frontérzékenysége!
2012. szept. 22. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Az Antifront-cseppek a Bérestől, abban is van citromfű.
2012. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én is hasonló cipőben járok. Az Antifrontot már előre el kell kezdeni szedni, vagy csak ha érzed, hogy jön a frontbetegség?

Sajnos nekem eddig csak a fájdalom kezdetekor rögtön bevett fájdalomcsillapító használ:-(

2012. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Béres Antifront cseppeket akkor kell elkezdeni szedni, mikor a meteorológusok jelzik, hogy jön a front, tehát előtte, de legkésőbb akkor, amikor az első tünetek jelentkeznek.
2012. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A citromfű tea az nyugtató hatású. Gondolom olyan frontoknál elégséges, amitől csak a fejed fáj. Viszont hatástalan ( lehet) derékfájásra, epe, vese görcsre, műtéti hegek fájdalmára. Erre gondoltam én a nospa, algopyrin, fastum gél, készenlétbe helyezését.
2012. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Éppen most hallottam a TV-ben egy humán-meteorológus mondta, hogy a hidegfront okozta fejfájára jó az őszi margitvirág gyógyfűből készített tea ivása.
2012. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia! Én több mint 10 éve küzdöttem ugyanezzel a problémával. Hidegfront előtt 2 nappal, migrén!!! Mindent kipróbáltam, de semmi nem használt! Most algakapszulát szedek, és ez az egyetlen amitől elmúlt! Sok más jó hatása is van, én csak ajánlani tudom, szerintem érdemes megpróbálni!
2012. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szintén nagyon frontérzékeny vagyok. A hidegfront fejfájást (néha migrént is), gyengeséget, szédülést, műtött ízület fájdalmát és emésztési gondokat (erős hasfájás, puffadás) vált ki nálam.


Próbáltam már az előbb említett algakapszulát, több alga tablettát, egyik sem használt semmit sem nálam. Több mint húsz év kísérletezgetés után (étrenddel, gyógyszerekkel, táplálékkiegészítőkkel) nem tudom, hogy mit tehetnék. Nem találtam megoldást.

2018. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Eva Csengeri válasza:
A Béres antifront cseppeket akkor is lehet használni, ha nem a médiát hallgatom. Egyszerűen, ha jön egy kellemetlen, instabil érzés, gyomorideg, máshoz nem hasonlítható feszültség, akkor használom,15 cseppet.Gyömbérkivonat. Kegalább 20 éve használom. A hatása gyors, ami rossz érzés, kb 10 perc múlva eltünik. Azt hiszem, inkább a légköri feszültségek oldására való.
júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!