Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kit ajánlanátok az alábbi...

Feketeszén kérdése:

Kit ajánlanátok az alábbi szegedi csontkovácsok közül? - Balogh Andor, Dr. Garzó Péter, Dr. Jurij Petrov

Figyelt kérdés

Érdekelne az ár-idő arány, szaktudás nagysága és jellege, személyes benyomás az illetőről, és természetesen a végeredmény milyensége (elégedett vagy/vagytok-e az eredménnyel?). Bármilyen tapasztalat megfelel. De ha van más, aki még szóba jöhet, szívesen meghallgatom. :)


Köszönöm a segítségeteket előre is!


2012. jún. 18. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Jurij Petrovnál voltam nagyjából fél éve. Hasznos tanácsokat adott, amikkel javultak a problémáim. Nekem a felsoroltak közül csak vele kapcsolatban van tapasztalatom, de őt tudom ajánlani!!
2012. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
70%
Egyiket sem ismerem, nem is ott élek, de Dr. Juruj Petrov neve nagyon tetszik, szóval szerintem hozzá menj. :DDD
2012. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon drága, és ha a pár perces "kezelésének" nincs hatása, vagy éppen ellenkező hatása van, akkor pecked van, és annyi. Nem az ő, hanem a te zsebed és ami a legrosszabb, az egészséged bánja. Szerintem ö egy anyagilag orientált "orvos", és nem érdekli igazán ha a beteg gyógyul vagy sem. Én becsapva éreztem magam, mivel hogy elköltöttem egy csomó pénzt, de állapotom nem hogy javult volna, hanem inkább sokkal rosszabb lett.
2013. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A véleményt Dr. GARZÓ PÉTER-e mondtam:

Nagyon drága, és ha a pár perces "kezelésének" nincs hatása, vagy éppen ellenkező hatása van, akkor pekkhed van, és annyi. Nem az ő, hanem a te zsebed és ami a legrosszabb, az egészséged bánja. Szerintem ö egy anyagilag orientált "orvos", és nem érdekli igazán ha a beteg gyógyul vagy sem. Én becsapva éreztem magam, mivel hogy elköltöttem egy csomó pénzt, de állapotom nem hogy javult volna, hanem inkább sokkal rosszabb lett.

2013. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Garzó Péter Dr. engem porckorongsérvből kigyógyított,pedig ki voltam írva műtétre. 7 kezelésem volt,az első után tényleg rosszabb volt,de ezt mondta is előre. Negyedik után már elmúltak a fájdalmaim és járni is tudtam hosszabban. Valóban több kezelés szükséges, egyre nem érdemes elmenni.Tényleg sok pénz volt, de a többi szakorvoshoz képes inkább olcsóbb. Nem csupán csontkovács Ő, hanem orvos. Örülök ,hogy nem szabdaltak szét.Ja és a sógornőm szédülését is meggyógyította ,pedig előtte két évig nem tudtak vele mit kezdeni.
2014. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!