Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Torokfájásra azt hallottam,...

Torokfájásra azt hallottam, hogy nagyon jó a kék sál. Ez olyan torokfájásra is jó mikor már sem nyelni se beszélni nem tudok annyira fáj? És mindegy h milyen kék? Világos? Sötét? Mintás?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez inkább akkor jó, ha pszihésen fáj a torkod. Inkább igyál finom mézes teát, meg mebucain tabi elnyammogása, ezek jók rá. És sok C vitamin. Jobbulást!::)
2012. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Idd a teát és szed a gyógyszert de én is szoktam ajánlani valóban a kék színt a torokcsakrára.Középkék színű legyen és egyszínű. Kék filccel szoktam rajzolni még egy fekvő S betűt vagy a végtelenség jelét. Nem ismered a jelgyógyászatot?
2012. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Már egy kicsit jobban vagyok:)

Nemigazán vagyok jártas az ilyen dolgokban, érdekel, csak nincs nagyon időm foglalkozni az ilyesmikkel ( alternatív gyógyászat...)

2012. szept. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!