Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az aloevera jó a "terhességi...

Az aloevera jó a "terhességi csík" eltüntetésére? Nem voltam még terhes, csak hirtelen híztam és meghúzódott a bőröm. :|

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudok a kérdésedre válaszolni, de hidd el nekem, hogy ez semmit nem vesz el a szépségedből! :) Higgy nekem, fiú vagyok.
2012. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy te így gondolod.! De szerintem gusztustalan..és a körülöttem lévő fiúk sajnos nem így gondolkoznak mint te.! :||
2012. aug. 9. 15:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a striákat semmi sem tudja eltüntetni, még a plasztikai sebészet sem 100%-ban. Idővel halványodni fognak.
2012. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2 éve hordom ezt a terhet..Mégis mikor fog halványodni?! :|| Még strandra is szégyenlek elmenni..pedig még csak 14 vagyok..:/
2012. aug. 9. 16:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Próbálj kibékülni a testeddel, mert mást úgysem tudsz csinálni. És tényleg hidd el, hogy ez semmit nem vesz el a szépségedből és egyáltalán nem gusztustalan! :)
2012. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Első. és egyben utolsó xD :)

Köszönöm szépen.!:) Bárcsak mindenki így gondolkozna mint te..:)

2012. aug. 9. 21:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én 7 hónapja szültem,a férjem pedig hirtelen hízott meg,mert előtte sokat boxolt,de aztán kapott egy ütést rossz helyre(az egyik csigolyája elrepedt,és többé nem edzhet)mindkettőnknek vannak striáink,de az ő hízása már tíz éve volt,az övéi már alig látszanak,elhalványodtak,olyan színűek mint a bőre,sőt talán még picit világosabbak is ,és fényesek,pedig nem hinném,hogy használt rá bármilyen krémet :) És engem egyáltalá

n nem zavar,az enyémek még nem halványodtak annyit,de ne aggódj,biztos,hogy halványodnak majd,sajnos teljesen nem múlnak el.A védőnőm azt mondta,oliva olaj jó lehet rá,de fontos,hogy naponta masszírozd be vele :)

Sok sikert :)

2012. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia en is a te korodban lettem strias a hirtelen növestöl es egyben hizastol. 6 evig nem is mentem emiatt strandra. Mindent megproballtam de semmi. Idövel majd (ahogy elöttem is irtak) vilagosabb lesz es ahogy lekap a nap nem is fogjak eszre venni.

Kenegesd testapoloval es oliva olajjal, hogy ezutan mar ruganyos maradjon a böröd es ne legyen több csikod.

Egyebkent ahogy az elsö is irta, tenyleg jobban jarsz ha elfogadod magad igy. Nekem meg egy pasi sem undorodott a csikjaimtol, pedig en is azt hittem hogy undorito. A környezetedben levö fiuk pedig siman csak butak.

Nem erdemes emiatt lemaradni semmiröl hidd el!

23L

2012. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Nekem rettentően csíkos a combom belső fele és a csípőm. Sokat napoztam idén, ezért a csoki bőrömön hófehér csíkok vannak. Senkit nem ismerek aki undorítónak tartaná. Sok pasinak is van. köztük az én párom derekán is. Én sem szeretem és mikor panaszkodok a páromnak puszilgatja a csíkokat. Biztos, hogy semmit sem ront a szépségeden! (a legtöbb modellnek és sztárnak is van, csak lesminkelik a filmeken, a képeken meg photoshopolnak) Egyébként vannak olyan krémek amik méregdrágák de 90%ig elhaványítják.
2012. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm hogy szánt időt a válaszokra.!

Ezt az oliva olajos megoldást kipróbálom.:)

Mégegyszer köszönöm szépen.:)

2012. aug. 10. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!