Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a COD...

Mi a véleményetek a COD teáról? (csak az válaszoljon, aki már próbálta)

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Rettenetes íze van, eleinte volt, hogy hánytam tőle, de szokható... Hasi 2x3 cm-es valami volt heredaganat után, tipikus áttétképződési helyen. A CT sem tudta 100%-ra kizárni sem megerősíteni. Mintát venni nem lehetett és a megfigyelés maradt. Erős fél év alatt eltűnt. És azóta is jól vagyok, igaz, hogy már nem iszom, de egy évig nyomattam. 12 órát áztatni, 30 percig főzni (fém nem érhet hozzá), forrástól számítva kis lángon. Lehűlés után, barna vagy bármilyen színes üvegben fénytől védve a hűtőben tárolandó.
2012. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. júl. 8. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Technikai kérdés az első válaszolótól, tényleg nem értem, de lehet hogy csak azért, mert itt virrasztok és már tompa vagyok: Hogyan főzöd, ha fém nem érhet hozzá?
2012. júl. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hőálló üveg edényben. :) Remélem erről már hallottál? ^^
2012. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Gazdasági Versenyhivatal megbüntette a forgalmazókat CSALÁS miatt.
2012. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leszarom, nekem segített, ha csaltak, ha nem.
2012. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na igen, mert a Gazdasági Versenyhivatal ugyebár a beteg ember jóbarátja... És biztos hiteles forrás. Az osztrák rákkutatók meg esküsznek rá. Ki is a hozzáértőbb..? :)
2012. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A GVH a Flavonosokat is megbüntette,és egyéb nagy forgalmú táplálékkiegészítő-gyártó cégeket,akik folyamatosan pert nyernek velük szemben.Bocs,hogy eltértem a témától.
2013. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!