Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Anyukám megőrjít a Bioptron...

Anyukám megőrjít a Bioptron lámpával. Ti hisztek ebben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hiszem hogy erős gyógyító hatása van, de anya már bezsongott tőle. A nyakamon hatalmas a nyirokcsomóm, és lámpázza. Nekem ez tök oké, mert napról napra kisebb. Viszont az már marhára zavar, hogy egy csomó kék dolgot aggat rám, mert szerinte ez segít a csakra izében, vagy nemtudom, mert engem nem érdekel. A nyakamra egy hatalmas kék sálat kötött, az ágyneműm is kékre cserélte, és egy csomó kék tárgyat akasztott körém(kék zacskók, táskák, ruhák, kisebb tárgyak). nem érti meg, hogy engem ez zavar, a szobám fala meg alapból kék, és a mellettem lévő éjjeli lámpa is. mostmár teljesen kiakadok tőle, mitől lesz az jobb, ha egy kék sáltól fuldoklok, és már hánynom kell a kék színtől? ti is ugyan ezt csináljátok? mármint nem ennyire megszállottan.. én nem hiszek ebben a színizében..
2012. júl. 1. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez beteges. Szerintem.
2012. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

csak megakar gyógyítani !

ne ellenséget láss most benne,

kicsit legyél türelmes,

ha meg meggyógyultál,kidobálod a kék izékat, azt kész

2012. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana egy diagnózis, hogy micsoda ez a valami. Bárha a lámpának nagyon jók a tulajdonságai, de mindennek van határa.
2012. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mononukleózisom van, csak azért lámpázzuk a nyirokmirigyem hogy ne legyen tojásméretű a nyirokcsomóm.
2012. júl. 1. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik füleden menjen be másikon ki. Ő az Anyukád! Az a dolga, hogy aggódjon érted, minden gondodban segítsen. Most is ezt teszi. Ha leszólod akkor biztos veszekedés lesz belőle, úgyhogy szerintem tűrd el, hogy ő ilyen aggodalmas típus. :-)
2012. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Jászay András ***** válasza:
Mi bajod a kék színnel? Szeretne mindent harmonizálni körülötted, beszéld meg vele,hogy váltsátok napsárgára legalább a felét, az is gyógyító szín, köss vele kompromisszumot, akkor mindketten jobban jártok.
2012. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

A válaszadók zöme átesett a demagóg csőlátásba, és meg sem értik a kérdező problémáját.


Rendjén van, hogy segíteni szeretne, ahogy az is, hogy jó szándékkal teszi, de a megszállottság, az ezzel járó mizéria igenis az ember idegeire tud menni, már pedig a stressz és úgy eleve az értelmetlen cšeszegetés semmiben sem segít.


Találjátok már meg a helyes középutat, és ne mindig a fanatikus agymenés szenvedő felét csitítgassátok. Amit az anyja művel a kék színnel, az igenis beteges.

2012. júl. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésed. Ha nem a lámpázással van a bajod akkor miért azt kérdezed, hogy hiszünk-e benne? Főleg úgy, hogy te is látod, hogy hatékony a kezelés.


Egyébként nem hinni kell benne, mivel bizonyított a polarizált fény gyógyhatása.


[link]

2012. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az is bizonyított, hogy a színek hatással vannak ránk. Nézz utána. Azt nem tudom, hogy neked konkrétan a kék szín jót tesz-e, de hogy a színes ételekre is szüksége van a szervezetnek az is biztos. Természetesen nem a mesterségesen színezett gagyi ételekre gondoltam.
2012. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én nem hiszek ebben a színterápiás bigyóban.. maradok inkább a gyógyteánál meg a fekvésnél..
2012. aug. 22. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!