Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon fáj a hátam mit tegyek?

Kuko kérdése:

Nagyon fáj a hátam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körübelül másfél éve fáj a hátam/derekam elmentem akkor az akkori orvosomhoz megmutattam előre dőltem végig húzta a gerincemen az úját meg megütögette azt mondta semmi baj csak hirtelen megnőttem azt mondta hamarosan elfog múlni. Sokszor egyre rosszabb lehajolok cipőt kötni becsípődik és alig bírok kiegyenesedni. Nagyon félek mit tegyek aki megtudná rendesen nézni? És csak 18 éves vagyok!
2012. ápr. 21. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj a háziorvostól beutalót orthopédiára, ha ennyire fáj, akkor sürgősen meg kell vizsgálnia egy szakorvosnak.
2012. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De mi az az ortopédia? Sosem voltam ott! Ott kiket kezelnek? Előre is köszönöm és köszike, hogy írtál!
2012. ápr. 21. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!