Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ekcéma gyógymódok?

Ekcéma gyógymódok?

Figyelt kérdés

már több mint 5 hónapja piros nagy foltok jelentkeztek a testemen.. először a mellnél,majd a fejtetőmön is. Bőrdokinál voltam és elküldött góckutatásra..volt egy letört foggyökerem amit kihúztak (mondván az orvos szerint lehet hogy gócgyanús és emiatt jött ki rajtam az ekcéma),de azóta nem javult..kikevert krémet és sampont használok,bár a sampon már elfogyott de nem használt és bőrdokihoz majd csak áprilisba kell visszamenjek kontrollra. Egyszerűen hülyét kapok már attól hogy megmosom a hajam és mire megszárad újra a foltok szárazak lesznek és mintha csupa korpás lennék úgy jön le a hajamról fésülködés után. Valaki valami jó tippet adjon már mert lassan ebbe őrülök bele :(

19/L


2012. márc. 22. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Fúú ez nagyon nehéz kérdés!Nekem nagyon sok időbe tellett, mire kezelni tudtam ezt a dolgot!Ételektől is kijöhet, ha mosogatsz attól is, ha parfümöt/sprayt használsz, attól is, tehát mindentől! Arany/ezüst/bizsu ékszertől, macskaszőr/kutyaszőr! Én is ki voltam teljesen, amíg azt nem mondtam, hogy kutya harapást szőrével kell gyógyítani, én így eszem mindent, használok mindent és lám lőn világosság, a kezemen szokott előjönni néha, meg nyáron a lábfejemen, de ezeket kenőccsel tudom karban tartani, nekem nagyon bevált az a neve a kenőcsnek, hogy ELO-Com.Na ez nem azt jelenti, hogy neked is jó, de a doktortól majd kérdezz rá! Én a sampont meg mosakodókrémet az első használat után a kukába hajítottam!
2012. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg egy olyanfajta "betegség" amitől lassan becsavarodik az ember. Köszönöm a választ. A bőrdokit meg leütöm ha megint ilyen hülye sampont meg kenőcsöt ír fel... :(
2012. márc. 22. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
csináltass ilyen tesztet, nekem régen a hátamat is össze szurkálták, meg a karomat! Le volt ragasztva arra emlékszem régen a hátam 1 hétig!a mosakodókenőcsöt meg meg se említsd a dokinak, úgyis azt hajtja, hogy jó!kinek a pap, kinek a papné.én koszosabbnak éreztem magam tőle!a sampon még lehet jó is.Az biztos, hogy a sok pipere hajsampon nem tesz neki jót, meg a balzsam sem, meg amit még mellé felken az ember 1-1 alkalommal!ÁÁÁ átérzem a nehézségeket, nyáron olyan vagyok, mint egy leprás, de kíváncsi vagyok erre a krémre, mert ez most új keletű, és én sem régóta használom.majd elválik
2012. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia.Ha gondolod írj ide : szija69@gmail.com, tudok mondani lehetséges megoldást.Nekem legalábbis rendbejött.
2012. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A baj az, hogy a sok nyavalyás büdös kenőcs,krém,sampon mind csak tüneti kezelés - ráadásul nem is hatásos.Az okot kellene megszüntetni,de ha ezt tudnák az orvosok, nem lenne dolguk...az biztos,hogy az ekcéma,pikkelysömör mind mind az immunrendszer megbicsaklása miatt van,tehát No.1 teendő - méregteleníteni, aztán feltölteni a szervezetet mindennel,amire csak szüksége van. Nekem 35 éves koromban sikerült 2 év kezelés után kikeveredni belőle,ami még mindig rövid idő ahhoz képest,hogy előtte 30 évig a dokikban bíztam,meg a nem létező szaktudásukban.Kísérleti nyúlnak éreztem magam,ahogy mindig újabb és újabb csodakenőcsöket adtak, egyik büdösebb volt,mint a másik.Most már 3 éve vagyok nagyon hosszú időre tünetmentes, a stressz még mindig előhozhatja a foltosodást,de táplálékkiegészítőkkel teljesen karban tudom tartani.
2012. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!