Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit egyek igyak éneklés előtt?

Mit egyek igyak éneklés előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok csütörtökön megyek versenyre és most betegen vagyok itthon bevagyok parázva hogy nyakamon a verseny:) van valami tipp h mit egyek igyak vagy mit ne? :) kösziiii
2012. márc. 20. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ha beteg vagyok akkor meleg teát iszok, jó meleg levest eszek és forró vízben fürdök
2012. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
citromlé, csoki, hagymás pirítós, ezeket ehetsz ihatsz. jót tesznek a torkodnak
2012. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jó helyen van a kérdésed :D Ha maláriád van akkor vedd fel az utolsó kenetet, de ha csak torokfájás akkor egyél torokfertőtlenítőt, igyál nagyon sok (napi 2l) meleg teát lehetőleg mézzel és citrommal, napi 2 algoflex vagy aspirin ha nem vagy allergiás, infralámpázd a fejed, hogy ne legyél náthás, ha az vagy csöpögtess orcsettep és infrázz. A lábad legyen melegben, lehetőleg feküdj sokat., ne a gép előtt ülj.
2012. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:
Én énekelni pálinka ivás után szoktam,de te fordítsd meg a sort s ki tudja.....mindenki másként reagál.
2012. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!