Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az agykontrollal tényleg...

Az agykontrollal tényleg javíthatunk a hangunkon?

Figyelt kérdés

Szeretnék agykontrollra járni, kisebb problémák miatt. De azt olvastam, hogy megtanulhatunk vele énekelni. Na már most gondolom, hogy ez nem teljesen igaz, de segithet nem?

Nem vagyok egy reménytelen tipus éneklésben. Ha gyakorlom egész jól megy, de azért jó lenne tudni, hogy az agykontroll is segithet-e...


2012. febr. 29. 00:16
 1/1 bánomisén ***** válasza:

A hangszíneden szerintem nem javít, mert az a torkod és a hangszálaid mindenféle mérete, arányai, állapota határozza meg, de azon biztos tudsz javítani vele, hogy jobban tudj koncentrálni éneklés közben, vagy hogy megfelelően vedd és oszd be a levegőt, szóval énektechnikai dolgokban szerintem a segítségedre lehet.

Persze a tanulást és gyakorlást nem pótolja, az agykontroll csak segédeszköz.

2012. febr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!