Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Agykontrollal ekcéma gyógyítás...

Agykontrollal ekcéma gyógyítás? Tényleg igaz lehet?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársamat sokat csúfolták mert súlyos ekcémája volt a nyakán, kézfején és a lábfején. Főleg télen a nyaka és az arca nagyon csúnya szokott lenni. Most vagy 2 hónapja vettük észre, hogy már a keze se csúnya, és a nyakán is szép a bőr. Mikor megkérdeztük, hogy mitől gyógyult meg csak annyit mondott, hogy agykontroll. Mindenki kiröhögte, de anya azt mondta, hogy az agykontrollal nem lehetetlen az ilyen bőrbetegségből kigyógyulni.

Igazuk van? Utána olvastam ennek, és annyi csodálatos gyógyulásról írnak a neten...Nincs ebbe vmi vudu dolog? :D


2010. okt. 29. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz.
2010. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kamu.


végzős orvostanhallgató

2010. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
54%

annyiban lehet igaz, hogy a pszichéddel rengeteg betegséget elő tudsz idézni, így meg is tudod magad gyógyítani.


(sajnálom, hogy egy végzős orvostanhallgató ezt nem tudja, remélem ő is csak gyógyszerekkel fog mindenkit tömni.)

2010. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Anya is azt mondta, hogy lehetséges mert ezek lelki eredetű problémák.

Nem vetem meg az efféle gondolkodás módot. Mostanában sokat mondom magamban, hogy "könnyen tanulok" "okos vagyok" "gyorsan vág az eszem"...stb és mintha tényleg jobban tanulnék. :D

Lehet, hogy ő is ehhez hasonló módon gyógyult meg? :)

2010. nov. 1. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Üzenem az orvostanhallgatónak, hogy pszichés eredetű is lehet egy ekcéma.


Egy ekcémás

2010. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!