Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi lehet ez? Milyen gyógyszer...

Mi lehet ez? Milyen gyógyszer segítene ami elmulasztaná a fájdalmat? Színte semmi sem hat

Figyelt kérdés

Már egész héten nagyon fáj a szám vagy a fogam hátul, szinte már aludni sem tudok tőle és a fájdalomcsillapító sem hat.

Volt amikor 2 napig vérzett is a fogínyem, amugy most nőnek jobb oldalon lent szerintem a bölcsességfogaim.

Ma reggel vettem észre hogy ott mellette a szám oldalán belül valami lerakódás van vagy nem tudom micsoda, szürkésfehér színű, nagy részét el tudtam távolítani de a többit nem tudom.

Mi lehet ez?

Olvastam a szájpenész nevű betegségről, ez talán az lenne? mert láttam képeket arról és hasonló mint ami van a számon belül.


2012. márc. 18. 10:05
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és fel is van dagadva, és a sz6ámít teljesen nem tudom kinyitni és ha pl: mosolyogni vagy nevetni szeretnék nem tudok azt se mert fáj.
2012. márc. 18. 10:07
 2/8 A kérdező kommentje:
amugy gyenge az imunrendszerem és dohányzom is.
2012. márc. 18. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha elmész a fogászatra, és az orvos megnézi.Ha jön a bölcsességfogad nyomhatja a mellette lévőt, és ez fájhat is. A gyulladt ínyt beecsetelik, ez fertőtlenít is. A szájpenészt is megkérdezheted.Addig is öblögess körömvirágteával naponta 2-3-szor, egy-egy pohárral.A szájpenész érintheti az egész szervezetet is.
2012. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

na fogok menni orvoshoz

már nagyon fel van dagadva és nagyon fáj, enni és beszélni is alig bírok már

2012. márc. 20. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Aphtára tippelek.A szájpenész általában az egész szájat vagy legalábbis nagy részét érinti, akár a nyelvet is.Az aphta meg 1-1 kis területet. Nem tudsz vele mit csinálni, ha ecseteled ha nem, kb 10 nap mire elmúlik. Ha egyszer előjött, máskor is bármikor lehet, amikor legyengül az immunrendszered, sőt egyszerre több is lehet a szádban.

Borzasztó fájdalmas és a nyaki nyirokcsomók is bedagadnak tőle, amik szintén fájdalmasak.


Google képkeresőben keress rá. Neked is ilyen?

2012. ápr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


már elmúlt nekem

valami atka volt ez, szájfertőzés, kaptam rá krémet és gyógyszert amitől elmúlt.

2012. ápr. 9. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor jól tippeltem, de afta az az atka.:)

Az atka egy mikroszkópikus méretű "állatka" ami pl az ágymatracokban él és az elhalt hámsejtjeinket eszi.

Az afta viszont egy fájdalmas, gyulladásos udvarral körülvett felületes hámhiány, mely nyálkahártyákon jelentkezik és égő fájdalommal jár.

Örülök, hogy túl vagy rajta.Legközelebb ha előjön használj valamilyen szájfertőtlenítő oldatot vagy tablettát. Glykosept, Tantum Verde és társai.

2012. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ok


köszi

2012. ápr. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!