Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » - Hol lehet tisztított petróle...

Anikó Sné kérdése:

- Hol lehet tisztított petróleumot vásárolni? - Valóban jó gyógyításra a tisztítatlan petróleum is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

[link]


patikában van, de ne dőlj be az internetes baromságoknak és ne egyél belőle

2012. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Vagyszerbolt, háztartásibolt, festékbolt stb. Amúgy mérgező és rákkeltő, de belefáradtam már a hülyék térítésébe, szóval igyad szorgosan.
2012. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 homo ludensz ***** válasza:
100%
Akár elhiszitek akár nem én a saját esetemet írom le. Mikor szó szerint nem volt más eszköz a kezemben és nagyon be volt gyulladva ma mandulám (egy kis határmenti faluban teljesítettem szolgálatot) emlékeztem rá hogy a nagy szegénységben gyermekkoromban szegény anyám petróleumos ruhát teker az ujjára és úgy törölte ki az öcsém gennyes manduláját. Mondom megpróbálom és gargarizáltam vele (nem nyeltem le!) nekem segített. Visszatérve Pestre azóta én sem próbáltam mert van rá gyógyszerek tömkelege. Csak nekem ez a tapasztalatom a petróleum gyógyító hatásáról s gondoltam leírom.
2012. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
2013. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tyFH2nniiiM



40perc 14 másodpercnél kezdi az öreg...

2013. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg Bécsben lehet vásárolni tisztított petróleumot, pedig EU-s országként idehaza is kellene kapni! 1/5, 2/5-nek: a PETRÓLEUM igenis GYÓGYSZER! Nagyanyáink patikájában mindig volt! Oldalakat lehetne írni, mi-mindenre jó. De! Akit nem lehet meggyőzni, azt nem is kell! S mivel tökéletes baktérium, vírusölő,így a háztartási boltban kaphatót iszom. Hogyan, mint nagyanyám: kockacukorra cseppentve! Bizony, bizony. Egyéni kérdésre szívesen válaszolok, bármilyen bajod van. Táncos Dénes
2013. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előttem szólóhoz kérdést küldtem mert nagyon kevés az idő...

de ő nem válaszolt,igyhát én nem iszok petróleumot...pedig jó lenne meggyógyulni.

2013. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Nos aranyoskáim: már nagyanyám is ette, etette kockacukorra csepegtetve-pl. mandulagyulladásra! Mit gondoltok, miért tiltják? Miért "mérgező"? Mert GYÓGYÍT !!!!! Rákot is !!! Úgy bizony...Aki nem hiszi, egye a tablettákat...De, csak az szóljon hozzá, aki már kipróbálta!!!!
2013. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 7/8-as vagyok,végül csak neki láttam a kúrának és elárulom,hogy a második nap már másképpen éreztem magam de bemagyaráztam magamnak,hogy nem attól van de az ötödik hatodik nap már nagyon jól voltam és vagyok is azóta is.

Arra jöttem rá,hogy reggel felkelés előtt két órával a legjobb meginni egy kortyot de itt van az oldal linkje ahonnan olvastam az adagolást: [link]

Több mint négy hete iszom január 7-én jár le a 6-hét.

Hetedik nyolcadik nap kihagytam mert elaludtam ami nem fordult elő velem évek óta...most nagyon jól alszok és kipihenve szoktam ébredni.

Ja,és közönséges sárga szinü petrót iszok.

2013. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szöllősy Imre válasza:
56%

A kérdés meglehetősen régi, és nagy a valószínűsége annak, hogy a kérdező már megkapta a kérdéseire a választ.

Röviden: 1. én a háztartási boltban vásároltam,

2. valóban gyógyít a petróleum!

A negatív reakciókra válaszolva írom le a saját esetemet.

2012. októberében diagnoszizálták az előrehaladott stádiumú tüdőrákomat, ami csak 2013. májusában került rivaldafénybe. Hogy miért az most nem fontos. 2013. június 06-án beutaltak a XY klinikára, ahol többszöri tüdőtükrözés után csak annyit tudtak megállapítani, hogy nem kis-sejtes a rák. A kemoterápiás kezelés megkezdéséhez további tükrözésre lett volna szükség, amit én elutasítottam, és ezzel 2013. július 08-án ki is zártam magam az orvosi felügyelet alól. Nem maradt más lehetőségem, valamilyen alternatív megoldás után kellett nézni. Kézenfekvő volt az internet, és első nekifutásra egy teljes életmódváltás következett zöldség-gyümölcs táplálkozásra való áttéréssel. E mellett elkezdtem egy barackmag terápiát is, amit október 09-ig folytattam. Ekkor kerültem közelebbi kapcsolatba a petróleummal, mondhatni nem mindennapi módon. Október 09-től napi rendszerességgel fogyaszottam az egy teáskanálnyi adagot. Már az első napon éreztem, hogy valami történik ott bent. 2013. október 27-én kellett kontrollra mennem a helyi tüdőgondozóba, ahol rögtön készítettek egy rtg felvételt, amiből kiderült, hogy a rákos terület 90%-ban eltünt. Hogy a barackmag, vagy a petróleum (vagy mindkettő karöltve) segített a rák elpusztításában, nem tudom egyértelműen kijelenteni. Minden esetre amint "látható" és olvasható a petróleum nem őlt meg. Jelen pillanatban egyre jobban érzem magam, most már van színe a világnak, és kezdem visszanyerni a korábbi vitalitásomat. Nem mellesleg, a dohányzás elhagyásával újra tiszta levegőt szívhatok.

2014. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!