Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ekcémára milyen krémet lehet...

Ekcémára milyen krémet lehet használni?

Figyelt kérdés
Mellre.
2012. márc. 13. 14:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

1- kerülni a kiváltó okot, de sokszor nem olyan egyszerű sajnos még kideríteni sem.

2- sajnos minden hatásos szer vényköteles, szóval fel kell íratni. de a legtöbb szteroidos krém, pl elocom, és lehet nem is használ. Nekem csak rosszabb lett tőle. :(

3- a shea vajat több helyen hallottam már, de ha latexallergiás vagy (nézd meg a keresztallergéneket is!), akkor ne használd!

4- ha nem túl durva, sebes, véres, akkor bemész egy szimpatikus, nem túl forgalmas patikába és elmeséled, hogy milyen tüneteid vannak, tudnak-e rá valamit. Nekem sokszor jobbat adtak, mint a bőrgyógyász, és néha a vényköteles dolgokat is odaadják. :)

5- kerüld a mosószert, tusfürdőt, parfümöket, és csakis pamut ruhákat vegyél fel, legalábbis a problémás helyekre.

2012. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ung. Alum. Acet. Príma kence, vénynélkül. Csak ajánlani tudom.
2012. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

REcept nélkül: Emolium termékcsalád nagyon jó rá, de a Lipobase repair, LInola Fett is szuper. Érdemes próbálgatni, és majd megtalálod, hogy neked melyik a legjobb. A mosószer és öblítő nem mindegy, hogy miylen legjobb lenne ha természetes lenne, pl. mosószappan és ecet. Fürdésre fürdőolaj a fent említett termékcsaládból.


És a bőrgyogyót pedig le kéne cserélni. Ha nagyon durva kicserepesedett, égő foltok is vannak, akkor azokat még időben el lehet mulasztani, vagy már receptes enyhe szteroidos krém kell rá. De a patikai is elég lehet.


Száraz levegő nagy ellenség, párásíts, ha tudsz és a napozás nagyon sokat segít nyáron. De természetes összetevőjű napvédőt használj.


Sok sikert.

2012. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!