Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki tudja hogy, hogyan kell...

Ki tudja hogy, hogyan kell előállítani deutérium mentes vizet?! Kérek mindenkit, hogy csak olyanok válaszoljanak, akik nem badarságot osztanak meg!

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha megveszed. Ha házilag elő lehetne állítani, nem kerülne ennyibe.
2010. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 homo ludensz ***** válasza:
Voltam egy előadáson ahol ismertették az idáig elért eredményeket a daganatos betegségekre jótékony hatását a d. víznek.Előadás végén megkérdeztem az előadó kutatót hogy milyen technikával állítják elő,persze ő mosolyogva elzárkózott hiszen óriási pénz van benne. Nem hiszem hogy házilag elő lehet egyszerű eszközökkel állítani,annyit pedig beruházni egyénileg még egy pi. vízre sem kifizetődő.
2010. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hunsabre válasza:
házilag sehogy. De a gleccserek vize 10-20%-al kevesebb deutériumot tartalmaz mint a felszíni vizek.
2011. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gss válasza:

[link]

én vsz rövidesen megcsinálom

2011. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 homo ludensz ***** válasza:
Kedves utoljára válaszoló,nekünk van elég nagy gyári lepárló készülékünk és abban akár 20 liter vizet is le lehetne párolni úgy hogy a másik 20 az alján maradna. Kóstoltál te már desztillált vizet? Ihatatlan,sem íze sem bűze, ha ízesíted akkor már belekeversz valamit.Valóban drága ha veszed én is gondoltam már rá hogy megérné csinálni.
2011. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 eseses válasza:
2012. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eseses válasza:
Én megcsináltam otthon. Nálam működik. Néhány szabályt még tartok. Mondjuk nem egyszerű az elején... Gabonafélék teljes száműzésével szabad enni. Több helyen (orvosi tanulmányokban) lehet olvasni, hogy a rákos sejt glükózt kajál, ketont nem tud. Azaz, ha az energiához nem szénhidrátból jutunk, hanem zsírból, akkor annyi neki. :)Tehát nincs kenyér, tészta, rizs, krumpli meg hasonlók. Van hús, friss és párolt zöldség, gyümölcs. Ezekből bármi lehet. A hús lehet nyugodtan zsíros. Most nem ezzel kell foglalkozni. :D
2012. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!