Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az aranyér kenőcs valóban...

Az aranyér kenőcs valóban elvékonyította a bőrt, de nem oldotta meg a fő problémát. Milyen alternatív módon lehet kezelni az aranyeret?

Figyelt kérdés

Az aranyernek nincs semmilyen hatása, amiatt elég fura, ha megnyomom nem fáj, ha a záróizmot összeszorítom el is tűnik arra a pár másodperce, székelés után jellemzően jó időre eltűnik, mióta guggolva székelek :')

Az aranyérnek nincs semmilyen hatása; furcsa, hogy ha megnyomom, nem fáj, és ha a záróizmot összeszorítom, akkor pár másodpercig eltűnik. Székelés után jellemzően jó ideig nem érzékelem. Guggolva székeltem, és azóta ez a tünet rendszeresen megszűnik, de csak 1-2 órára, utána megjelenik újra


Egyetlen alkalommal fájt előtte, akkor még nem volt aranyér, és ülve végeztem a dolgomat. A használt kenőcs szteroidos volt, így csak egy hétig lehetett használni, és elvékonyította a bőrt. Ennek következtében nem használhatom tovább. Felmerült bennem a kérdés, hogy mennyi idő után lehetne újra valamit kipróbálni? Vagy alternatív megoldásokat? Bármit meghallgatok, különösen mert nem tapasztalok fájdalmat vagy vérzést, csak az aranyér jelenléte zavaró (nem szemölcs vagy HPV, mivel nem volt szexuális kapcsolat ezen a területen).


júl. 18. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a kenőcsöt használtad?

Van E-Coli tartalmú kúp is, általában ezt ajánlják aranyérre.


Nekem egy közepes erősségű aranyérmet elszklerozáltak, de van lézeres beavatkozás, csak elég drága.


Egyébként Mester Károly videója is érdekes az aranyérről.

júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az aranyér egy visszérgyengeség. Pl. vadgesztenye hatóanyagú (eszcin) tablettára is jól reagálhat. Nekem pár napi szedés helyre hozza, ha kiújul. És szintén jók a vadgesztenyés kenőcsök is, csak azok között sok van, amit nyálkahártyára nem ajánlanak.
júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!! Igen, csak kenőcsöt használtam, de brutál erős volt, és még a bőrt is károsította, viszont most már helyrejött, úgyhogy próbálkozhatok mással, a vadgesztenyés dolgot már hallottam máshol is, szuper, hogy ez is említve lett. Remélem még nincs késő kezelni ezt, így hogy már 1 hónapja lassan ezzel vagyok
júl. 27. 05:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!