Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Cannabis, mint antibiotikum?

Cannabis, mint antibiotikum?

Figyelt kérdés

Már a harmadik fajta antibiotikumot írta fel az orvosom tüszős mandulagyulladásra, de mindegyiktől rosszul voltam. Most ajánlotta, hogy szívjak marihuánát, mert a legújabb kutatások szerint, a CBD és a THC megöli a baktériumokat. Fel is írta receptre. Ti mit gondoltok erről? Ki mernétek próbálni?

(Külföldön elek egyébként)



máj. 31. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Ki hát. Legjobb.
máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Baromság. Inkább szedesd ki a manduládat. Enyémet is kikapták, megkönnyebbültem. Elmúlt egy csomó betegségem is, ami amiatt volt, hogy állandó gennygóc volt bennem.
máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A thc egy nagyon erős gyulladáscsökkentő a cbd meg visszafogja a szervezet túlzottan heves immunválaszát a fertőzésre. Ha az orvos írta fel akkor próbáld ki. Ha még nem szívtál akkor csak nagyon pici adagokban kezd, és fokozatosan növeld az adagot. A cannabistól, ugyanúgy mint az alkoholtól rosszul lehet lenni ha túlzásba viszed és aki még nem csinálta annak alacsonyabb a tolerancia szintje.
jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyulladt mandulára füst...grat a dokinak...

Mandulára antibiotikum kell és kész. Az meg mit jelent, hogy rosszul voltál tőle?

jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Azt kell csinálni amit az orvos mond, ha azt írta fel, akkor okkal tette. Fölösleges, hogy itt az internet jámbor népe megszakértse. Ha a kérdező olyan országban él ahol az orvosi cannabis legális és bevett gyógymód akkor nem követ el törvénysértést vagy bármi kivetnivaló dolgot.
jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma visszamentem kontrollra, kipróbáltam a cuccot és még a doki is meglepődött, hogy milyen szépen lement a gyulladás a mandulámról. Azt mondta, hogy folytassam még pár napig , aztán megint menjek vissza.
jún. 3. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet füstmemtesen is szívni vaporizátorból.
jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aloha8 válasza:
A Canabbisnek gyulladascsökkentö hatasa van. De a mennyiseget bizd az orvosra. 2024 aprilisban Nemetorszagban a Cannabis törveny eletbe lepett, miszerint a felnöttek konzumalhatnak Cannabist.
jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!