Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért nem esik olyan jól ha...

Miért nem esik olyan jól ha magamat masszírozom, mint ha más teszi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor nem lazítasz teljesen, hanem a masszásra koncentrálsz. Energiát használsz fel amikor magadat masszírozod, viszont ha más teszi, nem használsz el engergiát (pontosabban mindig használsz energiát pl a szíved működésére vagy az emésztés miatt, de most úgy mondtam, hogy attól eltekintve...)
2010. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, akkor nem vagy teljesen ellazulva.
2010. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én úgy tapasztaltam, hogy azért mert ha az ember saját magához ér, az hogy úgy mondjam, nem éri véletlenül. Tudod, hogy hol masszírozod majd meg például magad, és az egész teljesen hidegen hagy. Arra gondolok, hogyha csiklandós vagy, attól sem leszel csikis, ha fürdesz, mert ugye ott is körbemosod magad teljesen, mégsem fogsz nevetgélni. Ha ezt valaki más tenné, ott már egész más a helyzet. Mindenki szereti, ha megérintik, masszírozzák, fésülik a haját.
2010. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1: te nem tudsz masszörködni

2: nem éred el azt a pontot amit masszírozni akarsz, és emiatt teljesen kifacsarod magad

3: mivel azzal dolgoznak az izmaid, hogy masszírozd magadat, nem oldódnak a göcsök benned, hanem még jobban bekörcsölnek.

2010. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!