Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kivághatom én a szemhéjamon...

Kivághatom én a szemhéjamon lévő gyulladt, borsónyi méretű árpát?

Figyelt kérdés

Üdvözletem újra. Krém, borogatás, csepp nem használ. Szemészeten nem foglalkoznak velem, írják fel ugyanazokat, amiket már mondtam, hogy tucatszor kiváltottam korábban. Én biztos jobban tudom, de azért higgyem el, ez működni fog... Lófaxt. Gyulladtan egyébként sem műtenek, de amikor nem volt gyulladt, akkor sem tették, és amikor nemrég gyulladtan mentem sebészetre, ahonnan a szemészetre tereltek, azért csak a kezembe nyomott egy fizetős helyet a sebészeti pi**a... Összetéptem, kidobtam. Pénzem nuku, sok másra tudnék spórolni, ha egyáltalán sikerülne, ráadásul az árpa ugye vissza is térhet, de akár egy életre megszűnhet.


Úgy is azt mondták, hogy csak egy kicsike vágás lenne a műtét (ami soha nem fog megtörténni), aztán kikaparják. Ennyi erővel ezt itthon nem csinálhatom meg magamnak, ha van egy éles késem és gyógyszertári fertőtlenítőspray, aztán Betadine?


Vagy ha mondjuk belevágnék, aztán vagy sikerültnek nyilvánítom az akciót, vagy nem, de utána bemegyek a kórházba és ott lekezelik?


márc. 11. 22:11
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Amikor ugyanahhoz az emberhez mentem vissza, ő is képes volt felírni azt a krémet, amit ő írt fel hetekkel korábban és mondtam, hogy nem használt xD Máskor meg már nem is dolgozott ott valamelyik másik, mire visszamentem volna, hát kénytelen voltam ahhoz menni, aki rendelt.
márc. 11. 23:04
 22/25 anonim ***** válasza:
28%
Jézusom, de gyanúsan ismerős vagy nekem. 🥲 Izé, két kutyád is van?
márc. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom te írtad ki a másik kérdést is, amiben a kezedet akartad eltörni, hogy bemehess a kórházba begipszeltetni. Ha mégsem, akkor sem ajánlott magadnak vagdalni, mert feltárni gondolom nem tudod, simán kivágva meg csak visszanő. El kell fogadni, hogy a magyar egészségügy a fizetős magánrendelések felé terel. Éppen ezért én a TB-t sem fizetem be, mert minek.
márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
23-as, és nem csesztet a NAV a tb nem fizetése miatt? Szívem szerint én sem fizetném, mert csak magánba járok, tb-re nincs is szükségem, csak sajnos nincs ilyen lehetőség, mert kötelező fizetni. Így most kétszer fizetek, egyszer a semmiért.
márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 krwkco ***** válasza:
62%

"Szemészeten nem foglalkoznak velem" "Nem tudok magán úton intézkedni, nem fér bele, ingyenesen kellene"

Meg próbálhatnád valamelyik klinikán. Vagyis olyan gyógyító intézményben, ami valamelyik orvosi egyetemhez tartozik.

Ott jobban vállalják a problémás eseteket, mert a hallgatók tanulhatnak belőle. Persze nem ők operálnak vagy legfeljebb az utolsó évesek, felügyelet mellett.

Pl. [link]

márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!