Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kivághatom én a szemhéjamon...

Kivághatom én a szemhéjamon lévő gyulladt, borsónyi méretű árpát?

Figyelt kérdés

Üdvözletem újra. Krém, borogatás, csepp nem használ. Szemészeten nem foglalkoznak velem, írják fel ugyanazokat, amiket már mondtam, hogy tucatszor kiváltottam korábban. Én biztos jobban tudom, de azért higgyem el, ez működni fog... Lófaxt. Gyulladtan egyébként sem műtenek, de amikor nem volt gyulladt, akkor sem tették, és amikor nemrég gyulladtan mentem sebészetre, ahonnan a szemészetre tereltek, azért csak a kezembe nyomott egy fizetős helyet a sebészeti pi**a... Összetéptem, kidobtam. Pénzem nuku, sok másra tudnék spórolni, ha egyáltalán sikerülne, ráadásul az árpa ugye vissza is térhet, de akár egy életre megszűnhet.


Úgy is azt mondták, hogy csak egy kicsike vágás lenne a műtét (ami soha nem fog megtörténni), aztán kikaparják. Ennyi erővel ezt itthon nem csinálhatom meg magamnak, ha van egy éles késem és gyógyszertári fertőtlenítőspray, aztán Betadine?


Vagy ha mondjuk belevágnék, aztán vagy sikerültnek nyilvánítom az akciót, vagy nem, de utána bemegyek a kórházba és ott lekezelik?


márc. 11. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%

Áh, én nem csinalnék ilyet. De persze minden ember más, lehet te megmernéd tenni.

Anno volt valaki aki magának "műtotte" meg a vakbelét asszem, még a Tv-ben js benne volt.

márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Es ha belevagsz a szemgolyodba?? Vagy valami olyan fertozest beleviszel a szemedbe, hogy megvakulsz, vagy akar agyi thrombosis is lehet belole a venas keringesen at... Te laikuskent inkabb ne probalkozz ezzel!
márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Viszont elmész orvoshoz, ad rá gyógyszert
márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
3: nem olvastad hogy használt gyógyszereket de nem javult semmit?
márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Nem tudok és nem is fogok magán úton mozogni! A szemészeten nem vesznek komolyan! Huszonévesen taknyos kölyökként kezelnek, alapból babaarcom van, tizenévesnek gondolnak az emberek, erős kisugárzásom sincsen. Ha udvariasan, türelmesen, tisztelettudóan, ha ehhez képest türelmetlen büdös gyökérként megyek, mindig, mindig, mindig krém, krém, krém, krém, szemcsepp és krém! Lemegyek kutyát sétáltatni és bámulnak a szembejövő emberek. Várakozok a gyógyszertárban a mostani szemcseppemért és percekig vissza-vissza tévedt a fejemre egy kislány tekintete. Bemegyek dolgozni a konyhába és vagy azt kérdezik, hogy mi van a szememmel (gyakran jönnek újoncok és sok a duma), vagy akaratlanul megnézik, amikor hozzám beszélnek, mert egy ki*aszott, piros, borsónyi dudor.
márc. 11. 22:24
 6/25 A kérdező kommentje:

3-as: Konkrétan a második sorban írtam...

,,Krém, borogatás, csepp nem használ."

márc. 11. 22:25
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha fizetsz TB-t, akkor nem tehetik meg, hogy csak magansebeszeten latnak el. Ilyenkor kell panaszt tenni, harcolni a betegjogaidert! A picha nem intezhet el egy magansebeszeti prospektussal... nyilvan van feleves varolista, azert kuldene maganba, de akkor is iratkozz fel a listara. Kozben meghal par beteg es mehetsz korabban. Ez Magyarorszag...
márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Darius- ***** válasza:
72%
Ha megérik a genny kifakadt magától. Akiknél láttam kettő hét kb. Késsel nem játszanék, mert idegen is belevaghatsz, Inkabb nyomd ki az ujjaddal de legjobb várni. Ha még nem normál árpa, hanem tudom is én milyen szövődmény akkor műtét kell
márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%

Ha bele fújsz a szemedbe az nem lesz jó. Valamint érzény az a terület, fájni is fog. Ahhoz meg kellene helyi érzéstelenítés is. Azt is fújsz a szemedbe??

Valamint nem mindegy, hogy mennyire felületi az a bemetszés. Ha mellé fogsz a szemed is bánhatja és az se egy szerencsés kimenetel.

Valamint utána lehet össze is kellene varrni, ha sikerül ha nem. Azt is megcsinálod??


Nyílván nem leszólni akarlak. Nem hiszem, hogy semmire se vagy képes. De a szem környék az egy elég macerás dolog. Ha oda fújsz fertőtlenítőt, az bele fog folyni a szemedbe. Mert ugye nem csak a pengét és a kezedet kellene fertőtleníteni, hanem teljesen sterilen dolgozni.



Korábban nekem is volt amúgy, így tudom mennyire zavaró és megértelek. Nekem is amúgy a borogatások és a gyógyszerek segítettek. De nem 1-2 hétbe tartott.

márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudsz várni egy hetet mire elmúlik?
márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!