Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi válthatja ki hogy gyakran,...

Mi válthatja ki hogy gyakran, órákra szok csuklani a barátnőm? Most is 1 órája csuklik. Mi válthatja ki ezt ki?

Figyelt kérdés
Szivénél már szúr,és próbált már inni sok vizet,viszatartani a lélegzetét,jeget szopogatni,meg is iesztették...de nem használ.Van hogy 1 héten 3x is enyhébben,de van mikor nem és 1 hónaban 1x de akkor nagyon csuklik több órára.És ha jár valaki iylen cipőben mit tett ellene,ha tudott?És mitől van ez?
2010. okt. 24. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hajlam esetleg?én felkeresnék egy orvost
2010. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát anyja felől csuklanak csak,de max 2percig,és ő viszont órákra is néha.Ha enyhébben,akkor minimum olyan háromnegyed óráig.Ami van,hogy heti 3 alkalom.Egyébként köszi a választ.


Valaki még akinek valamien javaslata lenne? :S

2010. okt. 24. 16:24
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem osztálytársam hasonló cipőben jár.ő nagyon hangosan csuklik és behorpad a mellkasa. :SS

próbáljon nem gondolni rá hát ha elmúlik.

2010. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ritkán csuklok, de akkor sokáig, és hangosan, nagyokat. Már rendesen fáj. Ez attól van, h a rekeszizomban megszorul a levegő. Legtöbb, amit tudok tenni ellene, ha lefekszek, és visszatartom a levegőt amíg bírom. Vagy, elmúlik, v nem.
2010. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Osztálytársad hány éves?Csak mert ha egykorúak lennének bíznák benne,hogy ki lehet nőni...
2010. okt. 24. 16:28
 6/12 A kérdező kommentje:

16:27


Csak itt még az is a baj,hogy heti 3x is megesik ilyen...sajnos

2010. okt. 24. 16:30
 7/12 anonim ***** válasza:
16:25-ös vagyok és osztálytársam 13
2010. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát.. Barátnőm most volt 15 de 1 éve csuklik így.

Amúgy már elmúlt a csuklása 1 és fél óra....De azért írhat akárki aki tud valamit,mert később jóljöhet a infó.

2010. okt. 24. 16:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán rekeszsérv.
2010. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm képes egész nap csuklani. Neki Helicobacter nevű baktériumot találtak a gyomrába, erre antibiotikumot kap és valami gyomorsav csökkentőt. De mi lenne ha elmenne orvoshoz, és megvizsgáltatná magát?
2010. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!