Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Alkalisos gyogymodrol tapaszta...

Alkalisos gyogymodrol tapasztalat?

Figyelt kérdés
Csupa jot irnak a hozzaszolasok. Nem nagyon hiszek bennuk. Rakgyogyitasra irtak. Nem teljesen uj, azert nem ertem. Ha ilyen fantasztikus, hogyan nincs benne a koztudatban? Hasznalta valaki.

#Czezium #Alkaliso
2022. jún. 24. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit ír az angol Wikipédia, hogy a radioaktív izotópjait használják daganatok kezelésére, a módszert lásd:

[link]


A nem radioaktív alkáli só nagyon kígyóolaj szagú.

Wzintén Wikipedia:

The American Cancer Society states that "available scientific evidence does not support claims that non-radioactive cesium chloride supplements have any effect on tumors.

2022. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Több rákos "gyógyult ki" már az ilyen szaroktól, mint amennyi valójában van.
2022. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, en is igy gondolom. Mindig van valami ugyeletes csodaszer. Elolvasod a csodas gyogyulasokat s nem erted hogy akkor miert nem hasznaljak. 22-es csapdaja.
2022. jún. 24. 11:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Hol olvastál csodás gyógyulásokat?
2022. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Termeszetesen ott ahol aruljak, ezert vagyok gyanakvo.
2022. jún. 28. 09:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyébként a rákot a nátriumhiány és a káliumtúladagolás okozza.



Úgy lehet meggyógyítani a rákot, hogy meg kell növelni a nátriumfogyasztást(ami a konyhasó).


És vigyázni kell, mert a boltokban árulnak kálisóval mérgezett konyhasókat is. Tiszta sót kell használni.


Valamint le kell csökkenteni a káliumfogyasztást.

Napi 2l víz elfogyasztása esetén, csak annyi káliumot szabad elfogyasztani ami 2l ringer oldatban van.

Ami egész pontosan 0.6g kálisónak felel meg, ami 0.316g káliumnak felel meg.

2022. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Személyesen Tejfslussy Andráshoz van szerencsénk??

2022. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem. Ki az uriember? Tud valamit errol a gyogymodrol?
2022. jún. 28. 14:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Erdekes amit irsz! Mindenki ov a sotol! Magasvernyomas stb! Akkor et most??? Irnal meg rola? Nagyon erdekel! Koszonom!
2022. jún. 28. 14:48
 10/10 anonim ***** válasza:

6 os vagyok. Nem Tejfalussy András vagyok.


De ezeket a dolgokat valóban tőle vettem át, mert igaza van neki ebben.

2022. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!