Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit javasol az aki át esett...

Mit javasol az aki át esett mélyvénás trómbósison?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön kerültem kórházba,azóta feküdtem egészen tegnapig,és úgye mellé kapok clexan vérhígítót. Tegnap az angiológus azt mondta,meg kezdődhet a mobilizálás. El is kezdtem, pár lépéseket mentem az ágy körül majd vissza feküdtem. Ma újra így volt,viszont fajt a vadlim ahogy elkezdtem lógatni,van rajta Polya,délután kapok harisnyát. Mennyire normális,hogy fáj a vadlim olyankor? Illetve hányszor ajánlatos fel kelni járni és mondjuk el menni a WC-re,milyen időközönként? Az egyik orvos azt mondta ha minden rendben akkor hétfőn,már haza mehetek a másik meg azt,hogy jaj csak óvatosan mert emboliat kaphatok,ettől még mindig félek,pedig elvileg már nem kéne hisz több mint egy hete napi 2x szúrnak clexánnal. A válaszokat előre is köszönöm !
2020. okt. 16. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Azt tudtad, hogy annál egészségesebb a keringési rendszer, azaz az erek és a szív, minél több C-vitamin van a vérben?


És azt, hogy az emberi szervezet nem tudja megtermelni a C-vitamint, vagyis mindenképpen gondoskodni kell a megfelelő mennyiség beviteléről?


Tudod, naponta mennyit kellene fogyasztani egy egészséges embernek?

És egy betegnek?

2020. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tessék ?
2020. okt. 16. 11:11
 3/20 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz?
2020. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hogy miért írtad ezt le?
2020. okt. 16. 11:26
 5/20 anonim ***** válasza:

Mert alternatív gyógymódot keresel az érproblémáidra.

Megfelelő mennyiségű C-vitamin pedig rohamos gyógyulást idéz elő az érrendszerben, csak ezért.

2020. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, én azt hittem,gúnyolódni akarsz. De mivel nem,így megköszönöm!
2020. okt. 16. 11:32
 7/20 anonim ***** válasza:

Csak fel akartam hívni a figyelmet arra, hogy annál, amit most kapsz, sokkal jobb, természetesebb megoldás is létezik, ez pedig a C-vitamin.

A C-vitamin az erek barátja, és egyébként is nagyon fontos az egész szervezet számára.


Kérdezz bátran, segítek.

2020. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó a C-vitamin egy szimpla antioxidáns. Pont. Nem kell itt nyomatni az áltudományos baromságot. Ez az alternatív, mindenre vitamin baromság minimum akkora biznisz, mint a gyógyszeripar. A modern tudományban, meg ha állítunk valamit, azt meg is hivatkozzuk.


Amit te csinálsz most az ráadásul rohadt veszélyes, is mert lazán embert lehet vele ölni, a vérhigítóról történő lebeszéléssel.

2020. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szent-Györgyi Albert professzor, aki 1937-ben a C-vitaminnal kapcsolatos kutatásaiért kapott Nobel-díjat azt mondta, hogy a C-vitamin olyan fontos anyag, hogy kilós kiszerelésben kellene árusítani az élelmiszerboltokban, és élelmiszernek kellene hívni !
2020. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Szent-Györgyi Albertnek már a halála óta is eltelt bő 30 év. A tudomány pedig 10 év alatt is sokat megy előre, ezért abszolút nevetséges érv harminc éve halott tudósok véleményére alapozni bármit is, főleg, hogy a saját felfedezésével szemben nem csak ő, hanem minden kutató nem kicsit elfogult.
2020. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!