Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha befújom az ágyam légyírtóva...

Ha befújom az ágyam légyírtóval az kiírtja a bolhákat róla? Macskám beszabadult és össze vagyok csípkedve. Mit tegyek? Szobámat hogy lehet az ilyesmiket kiírtani, tipp?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
hűűűha... mit tehetsz? zárd ki a macskát, mosd át az ágyneműdet, alaposan, 60fokon, mindent takaríts ki, fertőtleníts le. Én aggódnék a heyledben. a légyírtó nem megoldás. utána abba feküdnél bele?na neeeeee mááá ez csak vicc, ugye??? ha alaposan lefertőtlenítessz mindent talán megölöd az utódokat is, de a macskát csak akkor engedd be, ha azzal a cseppel lekezelted, ami bolha ellen van. a nyakör sza..rt sem ér.
2010. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1) a macskát spot-onnal bolhátlanítani kellene, (mostmár te is tudod milyen szar, ha össze vagy csípkedve)

2) bolhaporral mindent beszórsz (ágyneműt is), hagyod hatni

3) alapos porszívózás

4) az ágyneműd mosása

2010. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Legjobban akkor jársz, ha 8-10 db diólevelet teszel a lepedőd alá. Ettől minden vérszivó, bolha, poloska, tetü is elmenekül.
2010. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Befújhatod mert ha előbb mosni teszed csak szétugrálnak. A piretroidok a bolhákat is irtják.
2010. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biokill az ágyra. Kiirtja. Persze, az állatot is bolha mentesíteni kell.
2010. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"poloska, tetü is elmenekül"


Nem tudom milyen fals elképzelés hogy elzavarom a bolhákat! Azokat megölni kell nem elzavarni!A vérszívókat kiirtani kell nem zavargászni!

2010. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!