Mitől zsibbadhatnak a végtagjaim?
Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlt hét óta kezdtem el érezni, hogy lassan mindennap zsibbad hol a jobb hol a bal karom, ugyanez a lábaimmal. Nem durva zsibbadásra gondolok, ugyanúgy tudom őket használni, érzek mindent de valamiért úgy érzem, mintha zsibbadnának, és kezd idegesíteni. Mi lehet a baj?2019. márc. 5. 20:17
1/3 anonim válasza:
talan szorongas vagy keringesi zavar de jobb lenne dokihoz menned
2/3 A kérdező kommentje:
2 hete voltam vérvételen és mindent rendben találtak. Nem tudom, mondjuk, hogy egy ilyen dolgot ki mutat e a vérvétel, de ott nem volt gond.
2019. márc. 5. 20:28
3/3 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Szerintem egy jó masszírozás, biztosan sokat segítene.Ha nem múlik el,keresd fel a háziorvosod.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!