Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 14 éves vagyok és meg szeretné...

14 éves vagyok és meg szeretném már kóstolni a sört. Lehet valami bajom ha elsőre megkóstolom?

Figyelt kérdés

Nem cigizek, nem iszom, de a sört azt szeretném megkóstolni. Én olyan hülyeségekre gondolok, hogy ha megkóstolnék belőle 1 kortyot, majd rosszul leszek, meg ilyenek...Szerintetek ajánlatos lenne-e megkóstolni már a sört, vagy nem? Meg szeretném már kóstolni.

(olyan válaszokat várok, amik tényleg biztosak)


2008. nov. 8. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
vicces vagy kisfiam:D Sört más már 10 évesen iszik egy-két kortyot. Nem leszel rosszul tőle, legfeljebb lehet, hogy nem ez lesz a kedvenc italod, aztán piálhatsz másból is:D Menj bulizni, ott úgyis megszomjazol
2008. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy kortytól semm bajod nem lehet. Sőt, ha ízlik, és valaki otthon iszik és te is megiszol vele egy-két decit, attól sem. Bár én nem tartom valószínűnek, hogy ízleni fog, a lányok nem nagyon szokták szeretni, főleg nem ilyen fiatalon, mert nem tartozik kimondottan a női italok közé. Én lány vagyok, és kb. 15 éves koromtól bulikban szerettem iszogatni, de a sört nem tudtam meginni, csak az édes bort, egészen 18 éves koromig. Akkor megszerettem és most már sokkal szívesebben iszom sört mint bort. Viszont ha valamikor módod van rá, kóstolj inkább egy kis tokaji aszút, az biztos ízleni fog, finom édes :)
2008. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, sztem sem a lányok kedvenc itala. Amint mondtam, mi táborban ittunk, és a sors úgy hozta, hogy a hét végén tábortűzbnél adtak sört nekünk, mikor a kicsik lefeküdtek. :P Mi fiúk bírtuk, de mikor az egyik lány megkóstolta, olyan arcot vágott hozzá, hogy egyböl kiderült, hogy nem ízlett neki. :P
2008. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Az egyik ismerosomnek (mikor meg gyerek volt) a szulei minden vasarnap adtak egy palinkas poharny sort, hogy ne legyen vesekove. Szoval nyugi. Csak majd mertekkel ha izlik ;)
2008. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Már csak azért is mértékkel ha ízlik, mert hízlal mint a rosseb :)
2008. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
az nem baj, nagyon sovány vagyok :(
2008. nov. 21. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!