Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 14 éves vagyok és meg szeretné...

14 éves vagyok és meg szeretném már kóstolni a sört. Lehet valami bajom ha elsőre megkóstolom?

Figyelt kérdés

Nem cigizek, nem iszom, de a sört azt szeretném megkóstolni. Én olyan hülyeségekre gondolok, hogy ha megkóstolnék belőle 1 kortyot, majd rosszul leszek, meg ilyenek...Szerintetek ajánlatos lenne-e megkóstolni már a sört, vagy nem? Meg szeretném már kóstolni.

(olyan válaszokat várok, amik tényleg biztosak)


2008. nov. 8. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
KIcsi gyerekként beledughattam az ujjam apu sörébe , nem izlett akkor se , most se szeretem . 14 évessen ha szeretném én megkostolnám ,semmi bajod nem lehet , rosszul biztos nem leszel tőle főleg ha csak pár kortyot iszol . 14 éves gyerekemnek biztos megengedném hogy megkostolja!
2008. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
dehogy lesz bajod! áhh, szentfazék. :D
2008. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bajod biztosan nem lesz tőle, legfeljebb nem izlik. Kóstold meg először csak egy két korty, ha izlik akkor nyugodtan megihatsz egy 2 dl-es pohárkával. Ha nem izlik ne erőltesd.
2008. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
nem vagy szentfazék..okos lány vagy és előrelátó!Ha vki iszik otthon sört mond neki h szeretnéd megnyalni,nálunk apum szokott inni és kislányként én is mondtam neki h had igyak belőle...s először mondta h igyam la a habot!Sztem megengedik...az a nem normális ha vki már literszámra vedeli 13 évesen..az tök ciki pedig sok ilyet ismerek.
2008. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet bajod tőle :)

én már ittam és még csak 13 éves vok.de ne tessék arra gondolni hogy alkoholista vagyok :P

2008. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan jó ilyet olvasni, hogy vannak normális tizenévesek! A Te korodban sajnos a legtöbben már részegen fetrengenek szombat esténként :(. Ne félj, ha egy kicsit iszol belőle nem lesz semmi bajod, ha ennyire kíváncsi vagy az ízére kósold meg nyugodtan. A sörnek nem olyan nagy az alkoholtartalma, szóval ha iszol pár kortyot meg sem fogod érezni. De azért szerintem még ne fogyaszd rendszeresen, azzal várj pár évet. :)
2008. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
O, nyugodtan igyal egy kortyot, semmi bajod nem lesz!
2008. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
én 13 vagyok.6 éves koromban megkostoltam,de nem ízlett.biztos nem lesz neked sem semmi bajod.csak ne vidd túlzásba,mert akkor lehet!
2008. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Ne hülyeskedj már. :D Én kb. 8 évesen kostoltam meg, de a bor az jobban ízlik. Azóta néha iszok egy pohárkával, nekem vettek bort, ha megkívánom, iszok kicsit és annyi. Semmi bajod nem lesz! Uszótáborba kicsit kirugtunk a hámból a nyáron, mikor lefeküdt az edző, berugtunk, és nem, lett semmi bajunk, reggelre helyrejöttünk. :) Ha sokat is iszol, max. a fejed fog fájni...akkor 1 korty nem árt senkinek! Kóstold csak meg nyugodtan, egészségedre! :)
2008. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jah és én is m14 vagyok!


Előző válaszoló.

2008. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!