Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami köze a régebben...

Lehet valami köze a régebben szedett antibiotikumoknak, ahhoz, hogy mindig fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Nyáron elég sokat betegeskedtem. Rengeteg mennyiségű antibiotikumot kellett szednem. Előfordulhat hogy még mindig azok miatt vagyok állandóan, egész nap fáradt, álmos és lusta? Sehova nincs kedvem nyár óta elmenni, elötte még az országot is körbejártam volna akár gyalog:D

Antibogyótól lehet ez vagy egyszerűen nem vagyok kipihenve? 16 vagyok


2008. nov. 7. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom miért szedtél annyi antibiotikumot??!!

De ha valaki 16 évesen ennyire fáradt az nem norm. keress orvost mindenképp, meg az elözményeket kellene keresni, miért szedtél annyi gyogyszert?? Ha ezeket nem tudjuk, akkor nem tudunk válaszolni !!

2008. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beteg voltam, azért szedtem antibogyót. Arcüreggyulladás, húgyhólyaggyulladás, és egyéb nyalánkságok!
2008. nov. 7. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A sok betegség legyengített,szedj rendszeresen vitaminokat.Nekem is gyakran volt sajna arcüreggyulladásom,mindíg visszatért,teljesen legyengített.Nekem a vitaminok segítettek összeszedni magam!Kb 6 hét utánn megerösödsz,ha szeded.Jobbulást!
2008. nov. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A sok antibio kikezdhette a bélflórádat is, az immunrendszerünk java pedig ugyebár ott van. Ha az gyenge, jelentkezhet fáradékonyság, fáradtság, stb. De való igaz, hogy a sok betegeskedés legyengített, kimerültek a vitamintartalékaid.
2008. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!