Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szed itt valaki migrénre...

Szed itt valaki migrénre gyógyszert, amit kifejezetten arra írtak fel neki? Hogy hívják és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én anno Cataflamot szedtem, azt hiszem 900 körül van. De azt mondta a doki, hogy szedjek gyengébbet.

Így most az Algoflex fortét szedem.

2010. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a Cataflam segít, de az sem mindig :( pedig erős gyógyszer az ettől gyengébbek olyanok, mintha cukorkát nyeltem volna le :(
2010. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné.

Nekem a Cataflam C-vitamin. Nekem már injekciókoktélok sem hatnak :(

Val. szinű nő vagy. Szedsz fogalmazásgátlót? Mennyi ideje? Mert én rájöttem, nekem az okozta, ha sűrűsödött és erősödött a migrénem. Akkor szünetet kell tartanod.

De nem biztos, hogy neked ez a bajod.

Egyébként az őszi margitvirág kapszula valamelyest segít.

Azt hiszem, neked az enyhébb migréned van (szerencsére), ezért inkább nem írok más tippet.

2010. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nő vagyok. Nem szedek fogamzásgátlót. Kb. 13 éves koromban kezdődött, azóta rengetegszer volt már migrénem. Most 35 éves vagyok, és egyre makacsabb a fejfájásom. Régebben Algopyrin használt, most már az sem. Ha nem fekszem le időben, és nem veszem be a fájdalomcsillapítót, iszonyatos fejgörcsöm lesz. Vacognak a fogaim, remegek, hányingerem van....Kb. hetente egyszer szokott előfordulni. Ez már elég súlyos szerintem. Nemsokára megyek a fejfájás-rendelésre. Valaki mondta, hogy a migrénre felírt gyógyszere 6000 ft volt és csak pár szem. Ezért kérdezem, hátha van olcsóbb, másfajta is.
2010. jún. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!