Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nincs valamilyen házi praktika...

Nincs valamilyen házi praktika az alacsony vérnyomás okozta panaszok enyhítésére? (info lent)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 88/70 a vérnyomásom, szédelgek, nincs kedvem élni sem, pedig tanulnom kellene, hétfőn érettségizek. Nem tudtok valamit javasolni? Ez nagyon alacsony?
2010. jún. 12. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kávé/energiaital. Ez jó megoldás az érettségire... Utána pedig kezdj el rendszeresen sportolni, más teendő nem igazán van... Örülj, hogy nem magas, mert az alacsony nem káros. Ahogy haladsz előre korban, úgyis egyre magasabb lesz.
2010. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ma már megittam két kávét és úgy lett 88/70. A sport jó ötlet, köszönöm szépen a segítséged!
2010. jún. 12. 17:02
 3/13 anonim ***** válasza:
ez valóban elég alacsony, főleg két kávé után. persze lehet, a kávé volt gyenge, de annál jobb vérnyomásemelőt nem tudok. na meg a sport persze. főleg ha kávé után futsz egy kört... amúgy nincs valami fertőzésed, mert az is okozhatja?
2010. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
makk egészséges vagyok, viszont évek óta szédelgek, ebben a melegben vált elviselhetetlenebbé. Rengetegszer voltam orvosnál, hogy derítse ki, miért vagyok ilyen fáradékony, ájuláshoz közeli állapotban folyton. Kivizsgáltak, vért vettek, még gyomortükrözésre is elküldtek, de a vérnyomásomat soha nem mérték meg. Nem tudták mi a bajom, hazaküldtek, mint hülyegyereket az iskolából. Ma végre megmértem a vérnyomásom és tátott szájjal néztem az eredményt, hogy két kávé, egy csésze tea után hogyan lehet nekem 88/70 a vérnyomásom. Azt hiszem rájöttem a megoldásra, de ennyiben maradt. Most is iszonyatosan rosszul vagyok, azt hiszem mindjárt elájulok.
2010. jún. 12. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:

De van 3 módszer!

Első:

-Szőlőlé

Ha sokat iszol belőle segít. De tényleg!

Második:

-rozmaringfürdő

Élénkíti a vérkeringést.

Harmadik:

-majoránna vagy rozmaring tea

Ezek ajánlottak alacsony vérnyomás esetén.


Remélem még nem késtem el és tudtam segíteni. Írj ha javul a helyzet.

2010. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a segítséged, ki fogom próbálni. Komikus, hogy épp most ment el közértbe az apám és kérdezték tőlem, hogy nem-e kérek valamit, például szőlőlevet, hevesen tiltakoztam, hogy nem, köszönöm. vajon a bolti szőlőlé is jó szerinted?
2010. jún. 13. 09:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen csak szőlőlé legyen. :)
2010. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kevés folyadékot iszol, az nem lehet?
2010. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az nem lehet. :)
2010. jún. 13. 20:02
 10/13 anonim ***** válasza:
jobban vagy már egyébként? Ha nem a fürdőt még kipróbálhatnád, hátha...
2010. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!