Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szédülhetek? Reggelizésb...

Mitől szédülhetek? Reggelizésből álltam fel amikor megszédültem annyira, hogy neki kellett támaszkodnom a csapnak, percek óta tart és ha felkelek vagy csak a fejemet mozdítom érzem a szédülést!

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony a vérnyomásod.
2008. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony vérnyomás (ahogy az előttem szóló is írta), vagy keveset eszel, vagy esetleg stressz miatt is lehet! Megnyugtatlak én 1, 5 hónapja szédülök! És "minden" rendben van nálam labor is, minden!
2008. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony vérnyomás.Nálam is így van már kiskorom óta.Igyál zöldteát,sportolj ez segít egy kicsit.

És ne hirtelen pattanj fel a székről vagy az ágyból.Velem egyszer volt olyan hogy elájultam.

2008. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás és alacsony vércukorszint. Reggel előfordul, nekem is szokott.
2008. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány éves vagy, van-e valamilyen betegséged és szedsz-e gyógyszereket. Mert az igaz, hogy legtöbbször vérnyomás-probléma okozza, de ezen kívül sok mástól is lehet, amit a körülmények ismeretének hiányában nem tudhatunk.

Mindenesetre próbálj meg sok folyadékot inni!

2008. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , 30 éves vagyok és nem szedek gyógyszert . Voltam orvosnálk,alaposan kikérdezett és megmérték a vérnyomásom . Ami 100/60 , javasolta, hogy igyak legalább 2és fél liter folyadékot,szedjek vasat (sokáig szoptattam ) ha nagyon szédülök próbáljak kávét inni és mérjem egy pár hétig a vérnyomásom .
2008. okt. 29. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem az idegeség volthogy felnyomta a vérnyomásom és attol szédültem. neked viszont alacsony
2008. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!