Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hete tapasztaltam nyak tájéki „fájdalmat” egy vonalban a nyakam peremén, a fülem mögött körülbelül, ami inkább olyasminek tűnt/tűnik, mintha elfeküdtem volna a nyakam, vagy nem is tudom pontosan. Ez egy lüktető fájdalmat foglal magában. Rá néhány napra enyhe, gyomorrontás szerű hányingert kezdtem érezni és a fejem is fájdogált, feszített. Elmentem dokihoz, aki nem látott semmi elváltozást, azt mondta, hogy az agyhártyagyulladást kizárja. Én mégis félek. A nyakam nem merev, normálisan mozog, lázam sem volt hál Istennek, tudatzavar és levertség sem jelentkezett. Jelenleg ott tart a dolog, hogy a nyirokcsomóim tájékán fájdogál valami, de nyomásra nem érzékeny, sőt, nem is tudom kitapintani a fájó pontot/vonalat. Úgy érzem, mintha a torkom sem lenne az igazi.

Tanácsot szeretnék kérni és egy kis biztatást, mert teljesen el vagyok keseredve és ez megfertőzi a mindennapokat. Nehezen tudok ezért koncentrálni, mindig azt csekkolom, hogy nem merev-e a nyakam, vagy nincs-e éppen lázam.



2018. febr. 27. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyaki fájdalom lehet attól is ha sokat mobilozol, netezel lehajtott fejjel. Ha kicsit fáj a torkod, akkor attól lehetnek érzékenyek a nyirokmirigyek.
2018. febr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!