Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van az ujjamom egy nagy...

Van az ujjamom egy nagy dudor. Olyan mint a bőrkeményedés de már hónapok óta ott van és nem múlik el. Mi lehet ez és mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Fökény!!Irány a bőrgyógyász,ne vakard el,mert elterjed!!
2008. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kézfogással terjed,tehát fertőző! (1.)
2008. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Szemolcs lehet,lefagyasszak es elmulik.(nehezen)
2008. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Algás tengeri víz az igazi megoldás. Sem fagyasztani sem orvoshoz menni nem kell. Nekem a teljes kezem tele volt ilyen szemölcs-szerű képződményekkel, több száz volt. Egy tengerparti kiruccanás, kicsi mártózás és egyik napról a másikra tűnt el! Ezt egy lézerklinikás nővér ajánlotta, kicsit "maguk ellen beszélve", hogy az az igazi megoldás rá :)
2008. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vírusos szemölcs. Vérehulló fecskefű nedvével kell kenni, attól pár nap alatt elmúlik.
2008. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
tyúkszem, nekem a nagyujj hajlatomban van egy ideje de nem zavaró, nem fáj, de azért érdemes kiszedetni
2008. okt. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is vérehullóval kentem és tényleg lepipálja az összes csodaszert.Persze elöbb el kéne menni orvoshoz mert az a biztos!
2008. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha szemölcs, akkor semmiképp se engedd lefagyasztani, nekem mikor 7éves koromban lefagyasztották, csak nagyobb lett és 19 éves koromig meg is volt, amikor is vettünk egy bazént és egy nyár alatt eltűnt valószinű, hogy a különböző tisztitószerektől (klór stb.)
2008. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szemölcs, akkor kenegesd vérehullóval pár napig és utánna szedegesd ki szemöldökcsipesszel a bördarabkákat. Én ezt csináltam magamnak kb 9évesen és 1 hét alatt elmúlt. Ha lefagyasztják akkoris ki kell szedegetni belőle a cuccot, különben ha "felolvad" akkor ugyanott folytatódik a történet.
2008. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!